Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

W Dzień Kobiet ruszyło TVP Kobieta

Już dzisiaj (tj. 08.03.21 r.) TVP uruchomiło pierwszy w historii Telewizji Polskiej i jedyny w naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestylowy TVP Kobieta. W ofercie znajdują się audycje dotyczące urody, zdrowia, mody, urządzanie wnętrz, kulinarne i podróżnicze. Kanał jest w pełni poświęcony tematyce kobiecej.

TVP Kobieta

TVP Kobieta to wyjątkowy kanał wyspecjalizowany: mądry, misyjny, pełen pasji i inspiracji. Stworzony z myślą o potrzebach kobiet. Stacja będzie wyróżniać się dobrą, nowoczesną i zróżnicowaną ofertą programową, więc każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Chciałbym, żeby kobiety w Polsce za pół roku, rok, mogły powiedzieć o TVP Kobieta: to jest moje miejsce, to bliska mi stacja, tu odpoczywam, tu się relaksuję, tu też uczę się i znajduję inspirację do nowych aktywności. Jestem przekonana, że będziemy numerem 1 wśród stacji lifestylowych w Polsce – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, dyrektor TVP Kobieta.

Co zobaczymy pierwszego dnia i później?

Pierwszego dnia, w programie kulinarnym dietetyczki Agnieszki Mielczarek, widzowie dowiedzą się, jak jeść zdrowo i smacznie. Praktycznych porad jak podróżować z małym dzieckiem, w dodatku danio i wygodnie, dostarczy Monika Witkowska przemierzająca świat razem z córką Laurą w ramach programu ,,Podróże Małej i Dużej”.
Najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi Miłka Raulin, do ,,Ulepionych z pasji” zaprosi wyjątkowych gości, którzy tak jak ona mają odwagę realizować swoje marzenia.
Natomiast Joanna Lewandowska – mistrzyni florystyki i członkini Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego udowodni w ,,Kwiatach na warsztat”, że rośliny są wyjątkowo piękne, jeśli tylko odpowiednio się nimi zajmiemy.
W codziennym paśmie ,,Trenuj z TVP Kobieta” będzie można poćwiczyć np. z Idą Nowakowską.

TVP Kobieta – gdzie oglądać?

Kanał TVP Kobieta jest od 8 marca 2021 roku dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej w MUX 8 oraz testowanych multipleksach TVP DVB-T2/HEVC> Korzystać z niego mogą również abonenci telewizji kablowych. oraz IPTV. Dostęp do TVP Kobieta mają klienci sieci UPC Polska (pakiety Select, Max i Max Premium) oraz Toya (pakiet Naziemny+)

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *