Mobilny Ranking » Vectra odświeża swoją ofertę sieci komórkowej
Promocje

Vectra odświeża swoją ofertę sieci komórkowej

Vectra fotoVectra dla większości z nas kojarzy się firmą dostarczającą internet do naszych domów. Jednak jest ona też jednym z operatorów MVNO. W tym miesiącu Vectra postanowiła odświeżyć swoją ofertę telefonii komórkowej o proste i atrakcyjne taryfy bez limitu. Na nową ofertę składają się trzy plany taryfowe bez roamingu oraz korzystne z roaminginem międzynarodowym. Vectra opiera się w soich działaniach na infrastrukturze P4,, czyli operatorem marki Play. Poniżej znajdziecie rozpisane szczegóły dotyczące ofert firmy Vectra.

Opłaty Abonamentowe – plany taryfowe bez roamingu międzynarodowego:

 

Opłaty Abonamentowe – plany taryfowe z roamingiem międzynarodowym:

 

Naturalnie limit transmisji danych obejmuje zarówno pobieranie, jak i wysyłanie danych. Zasady funkcjonowania limitu transmisji danych w roamingu międzynarodowym w Strefie UE określone zostały w Regulaminie usług. Więcej znajdziecie tutaj

Vectra odświeża swoją ofertę sieci komórkowej
Brak ocen

image_pdf

Marcin Łoziński

Konichiwa! Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Politologia. Lubię podróżować autostopem, oglądam dużo piłki nożnej, ale przede wszystkim pochłaniam wszystkie informacje o technologiach mobilnych, jakie tylko znajdę. W wolnym czasie słucham Jazzu i piszę opowiadania.