Mobilny Ranking » Telefon w Inea bez limitu z 10 GB intenetu za 19,90 zł
Promocje

Telefon w Inea bez limitu z 10 GB intenetu za 19,90 zł

Telefon w Inea bez limitu z 10 GB intenetuTelefon w Inea bez limitu z 10 GB intenetu za 19,90 zł

Dostawca internetu stacjonarnego przygotował promocję dla swoich stałych klientów. Teraz, jeżeli korzystasz z usług Inea, będziesz mógł dodać także telefon komórkowy w niskiej cenie.

Inea dobrze radzi sobie w rankingach prędkości internetu. I nie ma co się dziwić, że chce, aby klienci zostawali razem z tą siecią. Teraz możesz dostać abonament w Inea bez limitu na rozmowy wraz z sporym pakietem danych 10 GB. Jeżeli zastanawiasz się, czy ten internet będzie równie dobry, to od razu możemy dodać, że telefonia komórkowa Inei korzysta z nadajników sieci Play.

>>>Sprawdź też: Najlepszy internet domowy porównanie<<<

Promocja na abonament w Inea bez limitu – Moblina Inea Extra 1.0  – może zostać aktywowana tylko w przypadku, gdy jesteśmy abonentem tej sieci i nie zalegamy z żadnymi opłatami. Taryfa Inea bez limitu obejmuje:

Promocja obowiązuje od 10.05.2018 r. Pobierz regulamin promocji

Tutaj sprawdzisz ofertę Inea z telefonem

Telefon w Inea bez limitu z 10 GB intenetu za 19,90 zł
3.9 (78.82%) 17 votes

image_pdf

Marcin Łoziński

Konichiwa! Jestem absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na kierunku Politologia. Lubię podróżować autostopem, oglądam dużo piłki nożnej, ale przede wszystkim pochłaniam wszystkie informacje o technologiach mobilnych, jakie tylko znajdę. W wolnym czasie słucham Jazzu i piszę opowiadania.