Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

uruchamia 5G

T-Mobile uruchamia 5G na szerszą skalę

Niedawno Plus wystartował z siecią 5G w 7 polskich miastach. Tymczasem dziś T-Mobile poinformował o swoich planach. Już jutro – 9 czerwca – uruchamia 5G w wielu miastach naraz. Operator zapewnia też, że do końca czerwca zasięg nowej technologii obejmie aż 6 mln osób w 46 miastach i miejscowościach całej Polski.

T-Mobile uruchamia 5G w…

Już jutro do sieci 5G będą mogli się przyłączyć klienci T-Mobile mieszkający w Warszawie i okolicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Płocku, Opolu, Częstochowie, Rzeszowie, Bielsko-Białej, Kielcach i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym.

Oczywiście, żeby korzystać z sieci 5G nie wystarczy być klientem T-Mobile, trzeba jeszcze dysponować urządzeniem, które działa w tej technologii z wykorzystaniem częstotliwości 2100 MHz.

Operator podkreśla jeszcze, że trzeba mieć dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych (klienci indywidualni lub MagentaBIZNES).

Dostęp do sieci 5G jest bezpłatny, a dodatkowo przy planach MagentaBIZNES zniesione zotają limity prędkości transmisji danych. Żeby uruchomić 5G można skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile. Osoby, które podpiszą nową umowę lub aneks z telefonem 5G od razu będą mieli włączany dostęp do nowej technologii. T-Mobile już zapowiada, że wraz z rozwojem 5G zamierza oferować dedykowane oferty, które wykorzystają rosnący potencjał tej technologii.

Telefony z 5G w T-Mobile

Wiemy już, że T-Mobile uruchamia technologię 5G na większą skalę niż konkurencja. A jakie ma urządzenia obsługujące tę technologię w swojej ofercie? Są to:

  • LG V60 wersja oprogramowania: V10e-EEA-XX| 11.0.11.0(

  • Xiaomi Mi10 5G wersja oprogramowania: MIUI Global SW: 11.01.11 |11.0.11.0(QJBEUXM)

  • Router: ZTE MC801A wersja oprogramowania: TMOPLMC801AV1.0.0B07

Więcej informacji o możliwościach jakie ze sobą niesie 5G oraz mapę zasięgu znajdziecie na dedykowanej stronie: www.5g-lab.pl

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *