Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Logo Xiaomi

Specyfikacja Xiaomi Redmi Note 5A zaprezentowana

Xiaomi redmi Note 5AXiaomi niedawno zaprezentowało nowy model telefonu, Xiaomi Redmi Note 5A. Ma to być budżetowy telefon, cechujący się możliwością wykonywania dobrych selfie, solidnością wykonania, stosunkowo długim czasem działania baterii oraz przystępnością.

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny – porównanie ofert

Nastawiony na Selfie

Nowy produkt Xiaomi ma charakteryzować się 5.5-calowym ekranem o rozdzielczości 720×1280. Wyjątkowo, przednia kamera ma wyższą rozdzielczość od tej tylnej (odpowiednio 16 i 13 Mpix). Wyraźnie wskazuje to na chęć przyciągnięcia fanów tworzenia niezliczonych samoje… autoportretów. Warto też odnotować obecność czytnika linii papilarnych, zamontowanego z tyłu obudowy. Całość ma napędzać ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 435 i zasilać bateria o pojemności 3080 mAh. Według Xiaomi ma ona pozwalać nam na 75 godzin słuchania muzyki, 32 godzin rozmów lub 240 godzin czuwania. Co istotne, bateria jest zamontowana na stałe. Smartfon ten korzysta oczywiście z Androida Nougata z nakładką MIUI 9.0.

Na rynek wchodzą trzy wersje Xiaomi Redmi Note 5A. Pierwsza, najtańsza będzie mieć 2 GB RAM-u oraz 16 pamięci wewnętrznej. Środkowa wersja będzie działać z 3GB RAM-u i  32 GB pamięci masowej, a najlepsza wersja 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamieci. Telefon ten można już kupić w Chinach. Jego ceny kształtują się odpowiednio na poziomie 381, 480 i 654 zł. Jest on dostępny w trzech kolorach – szampańskie złoto, różane złoto i platynowa srebrna szarość.

Zobacz też: Tanie taryfy abonamentowe bez telefonu

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *