Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Snapchat - nowe filtry

Snapchat dodaje nowe filtry z okazji swoich urodzin

Snapchat - nowe filtryDziś Snapchat obchodzi swoje szóste urodziny. Z tej okazji popularna platforma społecznościowa dodaje do swojej aplikacji nowe filtry. Jest to kolejne ulepszenie, które jest bardziej skierowane na to, co otacza nas na zdjęciach, niż na nas samych. W tym przypadku mamy tu do czynienia z elementami rozszerzonej rzeczywistości. Te “Filtry Nieba” są w stanie automatycznie wykrywać (tak, zgadliście) niebo na naszych fotkach i samodzielnie przemalowywać je w wybrany sposób, aby nadać naszym zdjęciom całkowicie nowy charakter.

Zobacz też: Gdzie najtańszy abonament rodzinny?

Nowe filtry są dostępne zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i systemem iOS. W ciągu najbliższych dni Snapchat będzie dodawał nowe rodzaje tych filtrów, nowe efekty pogodowe, zachody i wschody słońca, chmury, tęcze i wiele innych.

Filtry te będą dostępne tak jak inne – o ile aplikacja będzie w stanie rozpoznać na zdjęciu niebo. Snapchat dodaje ostatnio nowe efekty związane z rozszerzoną rzeczywistością. Ostatnio wprowadzili chociażby animowane Bitmoji 3D, które wchodzą  w interakcję z otoczeniem.

Zobacz też: Abonamenty bez telefonu? Ranking

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *