Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Smartfon OnePlus

T-Mobile podał do informacji publicznej, że Smartfon OnePlus Nord N10 5G dostępny w ofercie T-Mobile. Z początkiem marca nasza oferta rozszerza się o pierwszy smartfon marki OnePlus – model OnePlus wyróżnia się wyświetlaczem Full HD+ o częstotliwości odświeżania 90Hz i aparatem z czterema kamerami, w tym głównym 64 Mpix. Model tej prężnie rozwijającej się na polskim rynku marki jest dostępny zarówno dla naszych klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Smartfon OnePlus

Smartfon OnePlus Nord N10 5G to pierwsze urządzenie producenta w portfolio T-Mobile. Poszerza ono tym samym fragment blisko trzydziestu telefonów obsługujących sieć 5G, dostępnych obecnie w ofercie T-Mobile. Wprowadzenie modelu Nord N10 5G to także początek współpracy z firmą OnePlus, w ramach której będziemy wprowadzać kolejne urządzenia tej marki.

OnePlus Nord 10 5G to telefon niezwykle komfortowy w obsłudze, z wyjątkowo płynną częstotliwością odświeżania ekranu 90 Hz na czele. Wyświetlacz w rozmiarze 6,49 cala zapewnia przy tym rozdzielczość FHD+, dzięki czemu posiadacze smartfona mogą przeglądać treści w wysokiej jakości obrazu. Pozytywne wrażenie z użytkowania wspiera dodatkowo pojemna pamięć – 6 GB RAM oraz 128 GB na pliki i aplikacje z możliwością poszerzenia do 512 GB. Równie ważnym komponentem, odpowiadającym za płynną pracę urządzenia, jest procesor Qualcomm Snapdragon 690.

OnePlus Nord N10 5G ładuje się do poziomu 60% w 30 min., na pokładzie ma zaś zróżnicowany zestaw aparatów: aparat główny o rozdzielczości 64 MP, obiektyw szerokokątny 119 stopni, a także obiektywy makro i mono. Z przodu został umieszczony został natomiast 16-megapikselowy aparat selfie. Taki komplet sprawia, że urządzenie może stać się niezwykle praktycznym towarzyszem dnia dla każdego użytkownika.

OnePlus dla nowych i starych klientów T-Mobile

OnePlus Nord N10 5G jest dostępny w abonamencie zarówno w ofercie dla naszych klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Poniżej przedstawiamy cennik dla tej pierwszej grupy:

A tak z kolei prezentuje się oferta dla firm:

Więcej informacji o ofercie z modelem OnePlus Nord N10 5G można znaleźć na stronie internetowej operatora

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *