Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Galaxy Note 8 concept art

Samsung podwaja stawkę – Galaxy Note 8

Jednym z ważniejszych wydarzeń sierpnia 2017 w świecie telefonów będzie premiera Galaxy Note 8.  Koreańska firma w swoim nowym flagowym produkcie postanowiła dodać podwójny tylni aparat. Nie jest to całkowita nowość, już w ubiegłym roku Apple zastosowało takie rozwiązanie w swoim iPhone’ie 7 Plus. Jednakże jak zapowiada Samsung, to co ma oferować ich nowy smartfon, będzie pod każdym względem przewyższać możliwości iPhone’a. Podwójny aparat będzie umożliwiać potrójny zoom optyczny, jasne zdjęcia nocne, efekt rozmycia tła, jak i możliwość zmiany ostrości zdjęcia już po jego zrobieniu.Galaxy Note 8 concept art

“Do Bigger Things”

Oznacza to, że w tym roku Samsung wyraźnie stawia na fotografię, jako jeden ze swoich największych atutów. Oczywiście Samsung nie byłby sobą, gdyby nowy Galaxy Note nie mógł pochwalić się rozmiarem. “Ósemka” ma mieć wyświetlacz o rozmiarze 6,4 cala, co czyni go największym spośród dotychczasowych produktów premium Samsunga. Kampanie reklamowe koreańskiej firmy mocno akcentują wielkość tego smartfona. Aczkolwiek ciekawe jest, kiedy nawet najzagorzalsi fani Samsunga powiedzą stop rosnącemu Galaxy Note.

Poza tym, według różnych źródeł, telefon ten ma mieć wbudowany sensor w mikrofonie, który będzie w stanie analizować nasze wydychane powietrze i będzie np. mógł stwierdzić, czy nie wypiliśmy wieczorem za dużo. Inną ciekawostką ma być ekran wykrywający siłę nacisku, czy skaner tęczówki. tego typu rozwiązania możemy znaleźć między innymi w Note 7 czy Galaxy S8.

Pozostaje jedynie czekać, w jaki sposób odpowie Apple. Premiera telefonu Galaxy Note 8 jest zapowiedziana na 23 sierpnia.

Warto odnotować, że ostatni rok stał dla Samsunga pod znakiem niezapomnianych, wybuchających telefonów Galaxy Note 7. Była to jedna z najgłośniejszych wpadek w branży ostatnich lat. W wyniku dwóch osobnych problemów z bateriami, tak w oryginalnych telefonach, jak i w ich późniejszych zamiennikach, Samsung musiał wycofać ponad 2.5 miliona egzemplarzy.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *