Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Galaxy Z

Samsung Galaxy Z Flip na oficjalnym spocie

Co prawda wielkie wydarzenie Samsunga odbędzie się już jutro, ale firma postanowiła pokazać wcześniej, czego mamy się spodziewać. Zrobiła to posługując się pełnowymiarową reklamą modelu Samsung Galaxy Z Flip, wyemitowaną podczas ceremonii rozdania Oscarów. Spot pokazuje wyczekiwany z niecierpliwością telefon pod wieloma kątami. Skupia się przede wszystkim na funkcjach aparatu i czacie video. Co jeszcze zdradza reklama?

Samsung Galaxy Z Flip otwarty pod kątem 90 stopni

Galaxy Z Flip prezentowany jest przede wszystkim rozłożony pod kątem 90 stopni. Dzięki temu można zobaczyć jak elementy interfejsu zostały dostosowane do takiego układu. Na dolnej połowie widać elementy sterujące, a na górze obraz.

A co z miejscem zagięcia ekranu? Samsung od razu podkreśla, że “zagięcie na środku ekranu głównego jest jego naturalną cechą”. Najwyraźniej dobrze wie, że użytkownicy będą patrzyć na tę kwestię zupełnie inaczej. Wygląda to zdecydowanie na przemyślany wybieg, co oczywiście nie umknęło niczyjej uwagi.

Spot pokazuje też 1-calowy ekran powiadomień. W rzeczywistości jest to malutki kolorowy panel, który może wyświetlać identyfikatory dzwoniących osób razem z innymi powiadomieniami oraz godziną i datą. Reklama ukazuje jeszcze, że Google Duo działa na najnowszym Samsung Galaxy Z Flip. To taka sugestia, że producent wprowadza natywną obsługę Duo na swoich urządzeniach.

Już wcześniej Google wspominało, że będzie miało swoje 5 minut podczas wydarzenia Samsunga, a nowa reklama wyjawia, że najprawdopodobniej chodzi właśnie o integrację Duo. Ponieważ Samsung nie jest w stanie zintegrować Duo ze swoją natywną aplikacją Messaging, podobno pracuje nad nową formą przesyłania wiadomości wideo. Ma ona wykorzystywać RCS (Rich Communication Services) na obsługiwanych operatorach.

https://www.youtube.com/watch?v=WxbHs1QBs_4

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *