Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Samsung Galaxy S21 Ultra

Według prasowych doniesień modele z serii S20 sprzedawały się poniżej oczekiwań. Galaxy S21, czyli najmniejszy z tegorocznych modeli oferuje to, za co Samsungi były zawsze cenione – doskonały ekran i świetne zdjęcia. Podczas premiery zresztą padło zapewnienie, że Galaxy S21 Ultra ma najlepszy ekran ze wszystkich smartfonów z linii Galaxy. Przedsprzedaż serii Galaxy S21 kończy się dzisiaj tj. 28 stycznia 2021 r. Od jutra ruszy już regularna sprzedaż.

Wyświetlacz Samsunga Galaxy S21 Ultra

Matryce OLED nie wymagają dodatkowego podświetlenia. Zamiast tego same emitują światło w momencie, w którym prąd elektryczny przepływa przez materiał organiczny. Firma Samsung Display pochwaliła się opracowaniem nowego materiału, dzięki któremu przepływ elektronów staje się łatwiejszy i szybszy. Dzięki temu nowy typ ekranu jest w stanie wytworzyć jaśniejsze światło przy niższym zużyciu energii. To miało zostać zredukowane nawet o 16 proc. w porównaniu z panelami poprzedniej generacji.

Zalety i wady

Zalety:

* Dual SIM
* 5G
* kamera do selfie 40 MP
* bateria 5000 mAh
* opcja nagrywania 8K
* odświeżanie ekranu 120 Hz
* ekran 6.8 cala Dynamic AMOLED 2x
* dobrze działający czytnik w ekranie

Wady:

* wysoka cena
* niewielkie zmiany, w porównaniu do poprzedniej edycji
* waga – 227 g
* brak obsługi karty pamięci
* brak zasilacza w komplecie
* nieprzydatny asystent Bixby

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G z akcesorimi

To już ostatni moment, aby skorzystać z okazji i wejść w posiadanie smartfona Samsung Galaxy S21 Ultra 5G z dwoma akcesoriami gratis – Słuchawkami Galaxy Buds Pro i Lokalizatorem Galaxy SmartTag. Dużą rolę odgrywa tu przynależność do jednego ekosystemu. Dzięki temu smartfon, słuchawki i lokalizator nie tylko się dopełniają, ale również pracują ze sobą w intuicyjny sposób.

Cena serii Galaxy S21 Ultra

Ceny smartfonów z serii Galaxy S21 zaczynają się w Polsce od 3899 złotych, czyli o 50 złotych mniej niż w przypadku linii Galaxy S20. The Elec informuje, że Samsung zamierza dostarczyć na rynek około 26 mln sztuk smartfonów z serii Galaxy S21. Ilość ta jest podobna do tej, w jakiej sprzedała się linia Galaxy S20 w ubiegłym roku. Co ciekawe, w porównaniu do serii Galaxy S10, to o 10 mln mniej egzemplarzy!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *