Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

razer phone 2

Razer Phone czyli telefon dla graczy

Razer PhoneZapewne każdy, kto dużo czasu poświęca na gry komputerowe, będzie kojarzył firmę Razer. Zajmują się oni tworzeniem wysokiej jakości (i z reguły też ceny) sprzęty dla graczy. Firma ta postanowiła wejść na rynek smartfonów. Razer Phone, z którym debiutują, został stworzony z myślą o tych, którzy dużo grają na smartfonach.

Jeżeli ktoś uważa, że ten telefon to tylko ciekawostka, która nie będzie w stanie konkurować z innymi nowymi smartfonami, to się myli. Zaczynając od systemu operacyjnego, Mamy tu Androida 7.1 – przy czym Razer już zapowiada, że na początku 2018 roku Razer Phone będzie obsługiwać również Oreo. Poniższa specyfikacja robi wrażenie. Zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę tego modelu – 699$. Dla porównania, Galaxy Note kosztuje 850$, a iPhone X – 1000$.

Specyfikacja Razer Phone

[supsystic-tables id=27]

 

Jak widać, telefon wydajny niczym gamingowy komputer. Do tego warto zwrócić uwagę na wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Taką wartość mają porządne monitory dla graczy. Ma to pozwolić na płynne odtwarzanie gier. Wcześniej żaden smartfon nie miał takich możliwości. Razer postanowił też sprezentować nabywcom Razer Phone kilka gier (“Final Fantasy XV Pocket Edition”, “Tekken” czy “World of Tanks Blitz”) oraz przystosować je pod możliwości tego smartfona.

razer phone 2Ogólnie rzecz biorąc, zapowiada się ciekawe urządzenie, które spokojnie może konkurować z topowymi smartfonami czołowych producentów. Chociaż należy wspomnieć, że Razer Phone pomimo potężnej specyfikacji, nie ma kilku rzeczy, które są już powszechne wśród “standardowych” flagowców. Wśród nich są chociażby wodoszczelność, “bezramkowość”, ekran OELD. Ale już brak złącza słuchawkowego od konkurencji został skopiowany. Niestety.

Razer Phone do sklepów trafi 17 listopada. Jedak jeszcze nie wiadomo, czy trafi na polski rynek.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *