Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Premium Mobile z godłem Teraz Polska

Premium Mobile z godłem Teraz Polska!

Premium Mobile z godłem Teraz Polska!

Taryfy Freedom operatora wirtualnego Premium Mobile dostały niecodzienną nagrodę. Premium Mobile z godłem Teraz Polska to pierwszy operator komórkowy, który może pochwalić się tym osiągnięciem. Wyróżnienie to operator dostał w ramach XXVIII edycji konkursu Teraz Polska. Oznacza to, że operator ten dołączył do grona takich znanych marek jak Wedel, Orlen czy PKO BP.

Konkurs Teraz Polska służy wyłanianiu najlepszych produktów i usług, które prezentują najwyższe walory jakościowe, technologiczne i użytkowe. Firmy wyróżnione tym godłem stają się niejako wzorem dla innych. W przeciągu ostatnich 25 lat, wyróżnionych zostało 600 laureatów.

jaki jest najtańszy abonament bez telefonu

Premium Mobile z godłem Teraz Polska otrzymała to wyróżnienie za mobilny usługi telekomunikacyjne.

Jesteśmy zaszczyceni iż nasze taryfy FREEDOM otrzymały godło Teraz Polska za Mobilną usługę telekomunikacyjną, a nasza marka Premium Mobile jest w gronie wiarygodnych, dobrych polskich firm oferujących sprawdzone usługi i produkty najwyższej jakości.– komentuje Dariusz Chlastawa, wiceprezes zarządu Premium Mobile. –Wyróżnienie w programie Teraz Polska dedykujemy naszym Klientom, gdyż to właśnie Oni obdarzyli nas swoim zaufaniem przenosząc numery telefonów do sieci Premium Mobile. Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci.”

Godło Teraz Polska od dawna jest uważane za dobry wyznacznik jakości towarów i usług. Warto dodać, że nagrodzie tej patronuje Prezydent RP. Premium Mobile to operator, który stroni od wydawania dużych pieniędzy na reklamy, więc na pewno będzie chciał wykorzystać taką darmową okazję na promowanie swoich usług. Kto wie, może z tej okazji doczekamy się ciekawych promocji, albo Premium Mobile wprowadzi do oferty telefony? Zobaczymy.

A czy Ty uważasz, że Premium Mobile zasłużyło na Godło Teraz Polska?

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *