Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Poczta Polska rozszerzy współpracę z Biedronką. Przy Biedronkach staną poczkomaty Pocztex

Poczta Polska rozszerzy współpracę z siecią sklepów Biedronka o lokalizacje pod automaty paczkowe. Tym samym obie firmy powiększą ofertę usług pocztowych dostępnych dla ich klientów. W pierwszej połowie 2022 roku automaty Poczty pod marką Pocztex staną w 750 lokalizacjach obok sklepów Biedronka na terenie całego kraju. 

Współpraca sieci Biedronka z Pocztą Polską da możliwość ponad 4 milionom klientów dziennie, wygodnie nadawać i odbierać paczki z automatów, przy okazji robienia codziennych zakupów.

Pierwsze automaty Pocztex wyposażone w ekran dotykowy oraz terminal płatniczy pojawią się na parkingach przy sklepach Biedronki. Umożliwią  wygodne nadawanie i odbieranie paczek. Klienci będą mogli w paczkomatach dokonać płatności za nadanie lub odbiór przesyłki, korzystając z karty płatniczej lub BLIK-a. Z myślą o osobach niedowidzących i niewidomych w automaty Pocztex zostaną wyposażone w specjalną klawiaturę z alfabetem Braille’a i obsługę głosową.

Nowe paczkomaty będą występować w 4 wariantach kolorystycznych: ecru, popielatym, czerwonym lub zielonym. Dzięki temu łatwo będzie dopasować kolorystykę automatu do danej lokalizacji i jej najbliższego otoczenia. Przewidziano dwie wielkości automatów, które będą miały 60 albo 80 skrytek.

Nie zabraknie też aplikacji dedykowanej usługom Poczty, dzięki której można będzie szybko nadawać, odbierać oraz śledzić podróż przesyłki.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *