Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Plus zwycięzcą rankingu Top Marka w kategorii komunikacja

W tegorocznej edycji rankingu Top Marka Plus kolejny raz osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich badanych operatorów, zajmując pierwsze miejsce. W zestawieniu ogólnym obejmującym 500 największych marek Plus znalazł się na siódmej pozycji. To już trzeci raz z rzędu i czwarty raz w ciągu ostatnich pięciu lat, jak zielony operator zajął najwyższe miejsce na podium w kategorii telekomunikacja.

Top Marka to największe na polskim rynku badanie ilościowe i jakościowe analizujące popularność i wizerunek poszczególnych marek w artykułach prasowych, internetowych i w mediach społecznościowych. Ranking jest prowadzony już od 14 lat.

Badania obejmują 500 marek z 50 branż, a o ich miejscu w rankingu decyduje wypadkowa trzech zmiennych: liczby artykułów dziennikarskich (z wykluczeniem reklam) i postów internautów na temat marki, szacowane dotarcie (liczba ich odbiorców) oraz wydźwięk publikacji (pozytywny/neutralny/negatywny). Ranking organizowany przez branżowy magazyn Press oraz firmę PRESS-SERVICE Monitoring Mediów jest najbardziej przekrojowym i miarodajnym badaniem tego typu w Polsce.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *