Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Orange zamyka niektóre usługi w ofertach na kartę

Równo za cztery tygodnie – 2 marca – Orange planuje zamknięcie 12 usług w ofertach Orange na kartę. Zmiany obejmą minipakiety, pakiety 1000 minut, kumulację okresu ważności konta czy 20% za doładowanie. Orange zdecydował się na zamknięcie ,,starych” i nieatrakcyjnych usług i pakietów w Orange na kartę. Ich nowym celem jest dążenie do maksymalnego uproszczenia portfolio i dbałość o jego maksymalną przejrzystość.

Jakie usługi zostaną usunięte?

Usługi, które wyłącza operator, zostały wprowadzone kilka lat temu i zapewne przez ten czas ich popularność się zmniejszyła. Większość usług jest już znacznie ,,do tyłu” z tym co oferuje konkurencja, dlatego czas na zmiany. Orange poinformował na swojej stronie, że 2 marca 2021 roku zamknięta zostanie możliwość włączenia i automatycznego odnowienia następujących usług promocyjnych dostępnych dla taryfy w Orange na kartę:

* Multipakiet 100 za 6 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
* Minipakiet 100 Minut za 3 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
* Minipakiet 100 SMS za 3 zł na 7 dni (wersja jednorazowa)
* Pakiet 1000 minut do Orange za 10 zł na 31 dni (wersja jednorazowa)
* Pakiet 1000 minut do Orange za 10 zł na 31 dni (wersja cykliczna)
* Pakiet 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni (wersja jednorazowa)
* Pakiet 1000 minut do wszystkich sieci za 25 zł na 31 dni (wersja cykliczna)
* Pakiet 60 minut na telefony stacjonarne za 3 zł na 30 dni (wersja jednorazowa)
* 20% na Konto Promocyjne za doładowanie z banku
* 20% na Konto Promocyjne za doładowanie z aplikacji mobilnej
* SMS SOS
* Kumulacja okresu ważności konta

Zamiast likwidowanych minipakietów i pakietów 1000 minut operator promuje już nowsze oferty jak ,,Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu dla wszystkich + pakiet GB”. Wycofanie się kolejnych usług może wiązać się z promowaniem kolejnych, które Orange wprowadził do swoich ofert. Dodatkowo użytkownicy, którzy korzystają z aktywnej usługi w dniu 2 marca 2021 r. zachowują prawo do wykorzystania środków z usługi w okresie jej ważności ustawionym w chwili włączenia usługi. Jeżeli użytkownicy oferty na kartę nie akceptują powyższych zmian, mają prawo do rozwiązania umowy do 2 marca 2021 roku.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *