Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Orange przedłużył

Orange przedłużył seniorom czas na opłacenie faktury

W związku z zachętami rządu do pozostania w domach, dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Właśnie teraz widać jak wiele spraw można już załatwić zdalnie. Dla młodych to często chleb powszedni, ale ludzi starsi wciąż jeszcze są przyzwyczajeni do dawnych sposobów działania. Rachunki opłacają na poczcie, faktury za telefon w salonie operatora. A przecież niestety pandemia nie sprawia, że rachunki płacą się same. Byłoby miło, ale niestety… Właśnie dlatego jeden z operatorów zdecydował się na godną pochwały inicjatywę – Orange przedłużył seniorom czas na opłacenie faktur.

Orange przedłużył czas na opłacenie faktur seniorom

Kogo dokładnie dotyczy postanowienie? Chodzi o osoby w wieku 65+. Właśnie one najczęściej dokonują opłat bezpośrednio w punktach operatora. Ta grupa osób dostanie lub już dostała od Orange wiadomość o prolongacie SMS-em lub e-mailem na adres e-faktury.

Odroczenie płatności dotyczy faktur wystawionych od 26 lutego do 14 marca. Seniorzy otrzymają 14 dodatkowych dni na spłatę. Chodzi oczywiście o 14 dni liczonych od terminu płatności.

Tymczasem wszystkich swoich klientów Orange zachęca do płacenia rachunków przelewem lub przez polecenie zapłaty. Elektroniczną drogą na szczęście akurat ten wirus się nie szerzy… Warto też pomyśleć o starszych osobach we własnej rodzinie. Orange odroczył termin opłaty rachunków, ale nie wszyscy zrobią tak samo. Może więc można pomóc osobom mniej obeznanym z technologią zapłacić faktury zdalnie?

Zdalny kontakt

Fakt, że Orange przedłużył seniorom czas na opłaty zrobił na mnie miłe wrażenie. Jestem też bardzo ciekawa jak postąpią inne sieci komórkowe?

Orange nawołuje też wszystkich do zdalnego kontaktu. Swoje sprawy można z operatorem załatwiać za pośrednictwem strony www, telefonicznie lub przez aplikację Mój Orange.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *