Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Nowe plany abonamentowe plusa przeznaczone dla 5G

5G to skrót oznaczający najnowszą, piątą generację sieci komórkowej. Rozwój sieci 5G związany jest z coraz szybszym transferem danych, stabilnym Internetem i niskimi opóźnieniami, co umożliwi zmianę na lepsze wielu dziedzin życia. Wraz z rozwojem najszybszej sieci 5G w Polsce, Plus wprowadza nowe oferty dla klientów indywidualnych i dla firm. Obecnie Plus oferuje największy zasięg internetu 5G, z którego może korzystać już ponad 7 milionów Polaków we wszystkich województwach.

Propozycje abonamentów internetowo-głosowych dla klientów indywidualnych

Poprzedni rok pokazał nam jak istotny jest dla nas wszystkich niezawodny i szybki Internet, niezależnie od tego czy chodzi o uczniów, studentów czy pracowników. Plus zaoferował nowe warianty abonamentu dla tych, którzy chcą mieć dostęp do sieci 5G oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów wraz z dużymi pakietami danych:

  • 25 GB za 60 zł/mies.
  • 100 GB za 90 zł/mies.
  • 150 GB za 120 zł/mies.

Dodatkowo osoby, które zdecydują się przenieść numer z innej sieci, nie będą musiały płacić abonamentu, nawet do 4 miesięcy. A cena abonamentu za drugą kartę jest niższa o 25 zł miesięcznie. Natomiast dla domów przygotowane zostały oferty z jeszcze większym pakietem Internetu:

  • 500 GB 5G za 100 zł/mies.
  • 1000 GB 5G za 200 zł/mies.

Dla klientów, którzy zmienią dostawcę Internetu na Plusa abonament jest darmowy przez 3 miesiące. Ofertę można przetestować przez 15 dni, a w przypadku zwrotu należy zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł.

Taryfy internetowo-głosowe dla firm

Plus wprowadził plany 5G dla użytkowników biznesowych:

  • 600 GB – w cenie 100 zł + VAT/mies.
  • 1200 GB – w cenie 200 zł + VAT/mies.

Kolejne stacje bazowe Plusa 5G

Operator Plusa zapowiada, że w rozpoczynającym roku będzie dalej rozwijał 5G. Do końca roku usługa ma zostać uruchomiona na ponad 1700 stacjach bazowych Plusa, we wszystkich obecnych, oraz byłych miastach wojewódzkich. W efekcie 5G od Plusa ma być dostępne dla ponad 11 mln Polaków.  Operator Plusa sieć 5G oferuje od maja ub.r. Początkowo udostępnił ją na częstotliwości 2600 MHz w technologii TDD, na terenie 7 miast: Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia.

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *