Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Najpopularniejsze smartfony 5G w T-Mobile

Samsung, Apple i Xiaomi to niezaprzeczalny top wśród smartfonów na świecie. Ma to oczywiście odzwierciedlenie w sprzedaży tych urządzeń w ofercie operatora. T-Mobile przygotował krótki ranking telefonów, które klienci wybierali najchętniej w pierwszym kwartale 2021 roku. 

Top telefony 5G w T-Mobile

Gdy w ubiegłym roku startowała komercyjna sieć 5G w Polsce, operator T-Mobile miał w sprzedaży jedynie kilka urządzeń obsługujących nowy standard łączności mobilnej. Obecnie w ofercie jest ich ponad 30, a już pod koniec lutego co czwarty sprzedawany przez operatora telefon obsługiwał tę technologię. W styczniu było to co piąte urządzenie. Warto zauważyć, że to oferty premium wyznaczają trendy, a stosowane w nich rozwiązania dopiero z czasem trafiają do tańszych urządzeń. Może nie są one na czołowych miejscach na listach sprzedaży, ale między sobą rywalizują  o zainteresowanie  klientów.

W pierwszym kwartale najchętniej kupowanym telefonem był ten z firmy Apple z modelami 12 Pro i 12 Pro Max. Ostatnie miejsce przypadło Samsungowi Galaxy S21 Ultra 5G. Półkę niżej zdominowały urządzenia tych samych producentów, choć tym razem pierwsze miejsce należy do Samsunga i modelu Galaxy S21 5G. Na kolejnych miejscach znalazły się dwa modele Apple iPhone 12 i 12 Mini. Ostatnia grupa urządzeń jakie operator wziął pod uwagę to tzw. średnia półka, a więc nadal bardzo ciekawe telefony. Jednak są one znacznie tańsze. W tej kategorii aż dwa miejsca na podium przypadły Xiaomi. Najchętniej wybieranym telefonem był Redmi Note 9T 5G, który przy okazji był najchętniej kupowanym telefonem 5G, który przy okazji był najchętniej kupowanym telefonem 5G, w ofercie T-Mobile, w pierwszym kwartale 2021. Trzecie miejsce zajął Mi 10T 5G. Oba modele rozdzielił na podium kolejny raz Samsung z modelem A42 5G.

Sieć 5G dostępna dla użytkowników T-Mobile na kartę

Od 22 marca z sieci 5G mogą korzystać już nie tylko klienci abonamentowi, ale również użytkownicy T-Mobile na kartę. Od 24 marca klienci abonamentowi mogą korzystać z nowych taryf 5G. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M, L pojawią się trzy taryfy 5G – M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100, 150 GB w pakiecie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *