Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

My Tamagotchi Forever

My Tamagotchi Forever – czyli tamagotchi na telefon!

Jeżeli wychowywaliście się w latach 90-tych (lub po prostu orientujecie się trendach z tamtego okresu), to na pewno wiecie czym jest tamagotchi. I tak, w końcu będziemy mogli zabić…ekhem… wychować naszego własnego stworka na naszym smartfonie. I to niezależnie od tego, czy korzystamy z Androida, czy iOS. Tamagotchi na telefon:

(Sprawdź też nasze porównanie najtańszych abonamentów)

My Tamagotchi Forever – tak nazywa się aplikacja, którą trzeba zainstalować w celu zabawy z własnym tamagotchi – powstała na fali popularności wszystkiego tego, co pochodzi z lat 90-tych. Tak więc idea My Tamagotchi Forever jest bardzo podobna do klasyka z przed ponad 20 lat – zaczynamy z małym Tamagotchi, którego trzeba wychowywać poprzez karmienie go, mycie, zabawę, kładzenie go spać… czyszczenie jego kupy. Wielkiej, olbrzymiej, gigantycznej ilości kupy.

Tamagotchi na telefon – nostalgiczny powrót do przeszłości… z mikrotransakcjami

Oczywiście po dwóch dekadach co nieco się zmieniło w świecie tamagotchi. Przede wszystkim, całość jest o wiele bardziej kolorowa i ekspresywna, a sposób w jaki tamagotchi dorasta, zależy od tego, jak go wychowujmy. W przeciwieństwie do oryginału, tamagotchi na telefon zawsze będzie o sobie przypominać notyfikacjami push, gdy zgłodnieje lub będzie potrzebować opieki. A że te małe kolorowe bestie są równie wymagające, co 20 lat temu, lepiej przygotujmy się na ciągłe sprawdzanie My Tamagotchi Forever. Jest nawet tryb AR (czyli rozszerzonej rzeczywistości) – wyobraźcie sobie jakie wrażenie na nas zrobiłby ten tryb w latach 90-tych. Poza tym w grze zbieramy monety i podnosimy nasz poziom (obie rzeczy można też kupić za prawdziwe pieniądze) poprzez grę w mini-gry.

(Jaki najtańszy abonament rodzinny?)

Oczywiście jak na rasową grę mobilną przystało, nie mogło obyć się bez mikrotransakcji. Są wszędzie (podobnie jak reklamy) i wbrew pozorom to jest największa różnica pomiędzy oryginałem z trzema przyciskami i mikroskopijnym ekranem. Poniżej możecie sami pobrać i ocenić tą grę.

Wersja na Androida:

My Tamagotchi Forever
My Tamagotchi Forever
Developer: Unknown
Price: Free

 

Wersja na iOS:

 

Graliście przed laty w tamagotchi? Co sądzicie o jej mobilnej wersji? Napiszcie w komentarzach!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *