Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Play abonament

Loteria Play na Kartę – pula nagród o wartości 1000000 złotych

Fioletowy operator ruszył z nową promocją dla wszystkich klientów Play (zarówno nowych, jak i obecnych ofert Play na Kartę oraz Red Bull MOBILE). Za dołączenie do loterii i kolejne aktywności w aplikacji Play24 otrzymają oni darmowe losy, dzięki którym mogą zgarnąć różne nagrody. Wśród nich znajdują się nagrody pieniężne (nawet do 100000), a także można otrzymać w ramach promocji darmowe pakiety GB. Łączna pula nagród wynosi 1000000 złotych.

Zasady trwania loterii

Loteria w Play na Kartę potrwa 3 miesiące – do 21 czerwca 2021 roku. Raz w miesiącu będzie losowana 1 nagroda główna – będzie to 100000 złotych! Klienci mają szanse także wygrać nagrody natychmiastowe w aplikacji Play24, a wśród nich znajdują się: e-bon 300 zł lub 2000 złotych na karcie przedpłaconej.

Co należy zrobić, aby otrzymać losy?

  • Nikogo nie trzeba przekonywać, że każdy los jest kolejną szansą na nagrodę. Ich zbieranie jest bardzo proste. Warto wspomnieć, że każdy uczestnik dostaje coś na start. Za samo przeniesienie numeru do oferty Play na Kartę klienci mogą otrzymać aż 20 losów.
  • Losy można otrzymać, dzięki uzupełnieniu konta przez aplikację Play24: 1 los = 10 zł doładowania, aby otrzymać 10 losów, wystarczy doładować konto za min. 100 zł.
  • Sposobem na otrzymanie bonów jest także aktywacja pakietów w aplikacji Play24: każda aktywacja pakietu za min. 10 zł, to dodatkowy los na loterii.

Promocja ,,GB od Play”

Każdy uczestnik może skorzystać z promocji ,,GB od Play”. Otrzyma tyle samo darmowych GB, co losów. Zarówno otrzymywanie losów, jak i udział w loterii, a także odbiór dodatkowych GB i sprawdzenie wygranej odbywa się za sprawą aplikacji Play24.

Aplikacja Play24 jest to najlepiej oceniana aplikacja samoobsługowa wśród największych operatorów w sklepach Google Play i App Store. Umożliwia ona łatwy dostęp do swojego konta przez cały czas i zarządzania dodatkowymi usługami czy pakietami. Bezpośrednio można korzystać z niej też w szybki i bezpieczny sposób doładować konto, a także kontrolować zużycie internetu i wszystkie koszty.

Szczegóły, regulaminy oraz lista najczęściej zadawanych pytań znajduje się na stronie ww.play.pl/loteria

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *