Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

LG K42 w super cenie

Orange oferuje telefon LG K42 w świetnej cenie. Jeśli zdecydujesz się na 1 z 3 abonamentów Orange nie zapłacisz za smartfon ani złotówki, a dodatkowo możesz liczyć na bonus od LG. Oferta obowiązuje jednak tylko do 28.02.21 r.

LG K42 za 0 zł

Jeśli zdecydujesz się na ten model smartfona LG, opłata startowa będzie wynosiła 0 zł. W abonamencie obowiązują połączenia komórkowe i stacjonarne bez limitu oraz SMS-y i MMS-y, a także 7 GB transferu danych. Do abonamentu doliczana jest osobna rata za smartfona. 0 zł na start zapłacisz też w ofercie bez umowy – LG K42 oferowany jest w cenie 799 zł lub 20 rat 0% po 22,19 zł każdego miesiąca. To jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się na kupno LG K42 w Orange do 28 lutego obowiązuje promocja, podczas której możesz uzyskać 100 zł zwrotu za zakupiony telefon. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

Opis i specyfika

Na wyświetlaczu o przekątnej 6,6″ z przyjemnością możesz oglądać swoje ulubione filmy. Na pewno pomoże ci też dobra jakość dźwięku, która zwiększy twoje doznania. Głośnik zapewni Ci optymalną jakość brzmienia wszystkich gatunków muzycznych, gier, podcastów i seriali. Aparat z pewnością pomoże Ci uchwycić najważniejsze chwile i piękne obrazy. Poczwórny aparat pomoże Ci uchwycić najważniejsze chwile i piękne obrazy. Dla wygody możesz wyzwalać migawkę głosem, a dla zabawy używać kreatora animacji czy naklejek AR. Warto wspomnieć, że niewątpliwym plusem jest wytrzymałość telefonu – jest odporny na przypadkowe upadki, wysoką i niską temperaturę, wilgotność czy wibracje. Dodatkowo smartfon ten prezentuje się bardzo ciekawie. Tył obudowy pokryty jest oryginalną falowaną powłoką UV. Czytnik linii papilarnych znajduję się z boku urządzenia, co jest bardzo funkcjonalne dla jego użytkowników. Aluminiowa ramka sprawia, że telefon wygląda jednocześnie solidnie i elegancko. Z kolei niewielki otwór aparatu w ekranie pozwala zaoszczędzić miejsce, zapewniając jednocześnie większy komfort przy np. oglądaniu filmów. Telefon dostępny jest w dwóch kolorach – szarym lub zielonym.

Jeśli szukacie telefonów, warto zainteresować się tym modelem, w świetnej cenie!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *