Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Lenovo na 2021 rok – TOP 3

Lenovo to jedna z najstarszych marek produkujących smarfony. Lenovo nie jest oferowane w Polsce w oficjalnej dystrybucji – smartfony w jego ofercie reprezentowane są przez Motorolę. Telefony te nie są popularne w naszym kraju, ale jednak w ich ofercie nie brakuje ciekawych modeli. Wybraliśmy dla Was najlepszą trójkę!

Lenovo Z6 Pro 5G

Telefon ten wszedł na chiński rynek pod koniec kwietnia. Producent szybko wydał oficjalne oświadczenie, w którym ujawnił, że urządzenie to będzie u nas powszechnie dostępne. Jest to urządzenie godne uwagi przede wszystkim dlatego, ponieważ ma naprawdę dobre podzespoły. Procesor Snapragon 855, poczwórny aparat fotograficzny (48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix), 6-calowy wyświetlacz Super AMOLED. W smartfonie do dyspozycji jest także 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB przestrzeni dyskowej. W Lenovo Z6 Pro wykorzystano baterię o pojemności 4000 mAh, która powinna dać radę przy codziennym użytkowaniu. Co więcej, smartfon może obsługiwać sieci 5G, które są coraz popularniejsze na całym świecie. To zdecydowanie telefon godny uwagi.

Lenovo Z5s

Lenovo Z5s to bez wątpienia jeden z bardziej stylowych smartfonów w swojej klasie cenowej. Do wykonania obudowy wykorzystano aluminiową ramkę oraz dwie tafle szkła. Brak tworzywa sztucznego jest dużym plusem, a dodatkowo urządzenie wydaje się być bardziej solidne. Sercem smartfona jest Snapdragon 710 wsparty w tym wypadku 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci. Zdjęcia można zrobić za pomocą potrójnego aparatu głównego: 16 Mpix, 8 Mpix, teleobiektywem i 5 Mpix oraz przednią kamerkę 16 Mpix. Telefon wyposażono w baterię o pojemności 3300 mAh, która powinna wytrzymać jeden dzień normalnego użytkowania.

Lenovo Z6 Lite

Obok Z6 Pro, Lenovo wydało także model Z6 Lite, zwany także Z6 Youth, który na rynku azjatyckim sprzedawany jest jako K10 Note. Wyświetlacz oferuje bardzo dobre kąty widzenia, obraz jest ostry i wyraźny, a kolory dobrze odwzorowane.  Wyposażony jest w procesor Snapdragon 710 i ma do dyspozycji 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB przestrzeni dyskowej, którą można rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.  Lenovo Z6 posiada potrójny aparat główny, który składa się z obiektywu głównego 16 Mpix, hybrydowego obiektywu 8 Mpix oraz obiektywu 5 Mpix. Zaproponowano także baterię o pojemności 4050 mAh. Telefon należy do jednego z najbardziej konkurencyjnych przedziałów cenowych na rynku.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *