Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Apple logo spowalnianie telefonów

Ładowanie bezprzewodowe w iPhone 8?

iPhone bezprzewodowe ładowanieZ każdym dniem jesteśmy coraz bliżej premiery nowego iPhone’a 8. Co jakiś czas pojawiają się przecieki dotyczące tego, czego możemy spodziewać się po nowym produkcie Apple. Tym razem docierają do nas informacje, jakoby w iPhone 8 miałoby być dostępne ładowanie bezprzewodowe.

Od momentu, gdy po raz pierwszy pojawiły się przecieki dotyczące tego, że smartfon ten ma szklaną obudowę, która pozwala na bezprzewodowe ładowanie, iPhone 8 może być pierwszym urządzeniem oferującym taką opcję. Według thenextweb.com, dwa nowe źródła potwierdzają zastosowanie takiej technologii.

Ładowanie bezprzewodowe trochę powoli

Niektóre źródła podają też, że najnowsze telefony Apple (iPhone 7S, 7S Plus, 8), które mają posiadać bezprzewodowe lądowanie, będą wpierać standard Qi 1.2, który pozwala na ładowanie przy pomocy 15W, jednak będą ograniczone do 7,5W, co będzie oznaczać dość powolne ładowanie tą metodą, biorąc pod uwagę, że iPhone 8 ma mieć baterię o pojemności w okolicy 3000 mAh. Poza tym firma z Cupertino na do ładowania indukcyjnego wykorzystywać własny podzespół MFi. Oznacza to, że do ładowania będziemy mogli korzystać tylko z ładowarek Apple.

Premiera iPhone’a 8 prawdopodobnie odbędzie się 12 września. Do tego czasu z pewnością pojawi się jeszcze wiele plotek i zdjęć o tym telefonie. Ale to co jest pewne, że jeżeli będziemy chcieli zakupić nowego iPhone’a, to lepiej żebyśmy mieli zaoszczędzone parę groszy. Ponoć cena tego smartfona w zależności od wersji ma wahać się w granicach od 999$ do 1299$. Tak więc w końcu dożyliśmy czasów, kiedy za flagowe telefony producenci zaczynają żądać powyżej magicznej granicy tysiąca dolarów.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *