Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Koniec z bonusem za rejestrację numeru w lajt mobile

Klient, który zarejestrował numer w ofercie lajt mobile na kartę, mógł zrobić przelew weryfikacyjny, za który otrzymywał promocyjny ,,bonus”. Niestety sieć komórkowa lajt mobile wycofała tę opcję.

Jak wyglądała oferta?

Promocja obowiązywała, kiedy klient zarejestrował numer w ofercie lajt mobile na kartę. Po rejestracji mógł otrzymać ,,bonus”. Wystarczyło wykonać jeden z etapów procesu rejestracji to znaczy tzw. przelew autoryzacyjny. Aby przelew był ważny, należało wykonać przelew z własnego konta bankowego. Dane w formularzu musiały pokrywać się z tymi z przelewu nadawcy, dopiero wtedy bonus mógł się aktywować. Rejestracja taka była wygodna chociażby ze względu na zaoszczędzony czas. Nie trzeba było czekać na wizytę kuriera ani wizyta w jakimkolwiek punkcie sprzedaży. Zwłaszcza, gdy w czasie panującej pandemii wiele punktów było pozamykanych, takie rozwiązanie wydawało się być idealne. Promocja ta była dostępna jeszcze niedawno w sieci komórkowej lajt mobile.
To jednak nie wszystko, klient mógł wykonać przelew (autoryzacyjny) za wyższa kwotę, a operator powiększał wartość przelewu autoryzacyjnego o połowę kwoty (50%). Całość szła na główne konto użytkownika. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownik mógł wykorzystać dostępne środki na dowolne usługi dostępne w lajt mobile na kartę.

Na przykład: klient kupuje starter za 9 zł, który zawiera start taką właśnie kwotę. Następnie rejestruje swój numer robiąc przelew weryfikacyjny na kwotę 20 zł. Operator zwiększał tę kwotę o 50% i łącznie na Twoje konto wpływało 30 zł na konto główne. A więc do wykorzystania miałeś łącznie 39 zł [20 zł (przelew weryfikacyjny) + 10 zł (bonus 50%) + 9 zł ( doładowanie na start)]. Dodatkowo im wyższa kwota tym wyższa kwota bonusu. To niestety koniec tej promocji, która jeszcze niedawno obowiązywała w lajt mobile

Nowa promocja

Niestety promocja się skończyła, a od 11 stycznia obowiązuje zupełnie nowy regulamin promocji. Lajt mobile wrócił do wcześniejszej oferty abonamentowej. To znaczy kwota przelewu weryfikacyjnego wynosi 1 zł i jest bezzwrotna. Są jednak plusy w tych minusach. Operator cały dochód z przelewów autoryzacyjnych przeznacza na cele charytatywne, w ramach akcji – lajtowe pomaganie.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *