Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Instagram logo

Kolejne nowości na Instagramie

W ostatnim czasie Instagram często dodaje nowe opcje do swojej aplikacji. Od teraz możemy cieszyć się nowymi sposobami na odpowiadanie zdjęciami, jak i nagraniami wideo w czacie na Instagramie. Oczywiście już wcześniej mogliśmy odpowiadać na zdjęcia, nagrania i przesłane posty przy pomocy własnych  zdjęć i nagrań, ale teraz “naklejka” utworzona z tego na co odpowiadamy sama, automatycznie zostanie dodana do naszej odpowiedzi. Poniżej przykład tego, jak to może wyglądać.Odpowiadanie zdjęciami na Instagramie

Oczywiście możemy dowolnie zmieniać i edytować takie naklejki, rysować po nich, a także dodawać nowe. Jest to o tyle dobry pomysł, że jeżeli zapominamy co takiego wysłaliśmy naszym znajomym, to teraz od razu to zobaczymy wraz z ich odpowiedzią. Przydatne zwłaszcza wtedy, gdy odpowiedź otrzymujemy po paru godzinach.

Kiedy będziemy używać tej opcji, warto pamiętać o tym, że w ten sposób możemy odpowiadać tylko na wiadomości, które są “trwałe”. Czyli, jeżeli do robienia zdjęć użyjemy przycisku aparatu do zrobienia zdjęcia, a nie zdjęć z galerii, wysyłamy zdjęcia, które automatycznie się kasują. Poza tym, sama odpowiedź z takimi naklejkami jest właśnie samo-kasująca, więc nie możemy utworzyć konwersacji, która będzie się składać z samych naklejek. Możliwość tworzenia takich odpowiedzi będzie oczywiście dostępna zarówno dla Androida, jak i dla iPhone’ów.

Zaćmienie na Instagramie

Jeszcze zostając przy Instagramie, odpowiadanie zdjęciami to nie jedyna nowa rzecz w tej apce. W związku z dzisiejszym zaćmieniem słońca Instagram dodał trzy nowe, rysunkowe naklejki. W sam raz dla tych którzy będą na tyle szczęśliwi, aby znaleźć się tam, gdzie zaćmienie będzie widoczne.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *