Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Kiedy Samsung Galaxy S21 FE i Galaxy S22 będą miały premierę?

Samsung wciąż chce wprowadzić na rynek Galaxy S21 FE. Okazuje się, że mimo wielokrotnych poślizgów wcale z niego nie zrezygnował. Według niedawnych doniesień Galaxy S21 FE będzie miał premierę w styczniu przyszłego roku. Teraz jednak pojawił się przeciek, z którego wynika, że firma zorganizuje dwa wydarzenia Unpacked – w styczniu i lutym – aby wprowadzić Galaxy S21 FE i Galaxy S22.

Według Jona Prossera Samsung zaprezentuje Galaxy S21 FE podczas imprezy Unpacked w styczniu 2022 roku. Twierdzi, że wydarzenie odbędzie się 4 stycznia 2022 roku, a smartfon trafi do sprzedaży od 11 stycznia 2022 roku. Nie będzie natomiast okresu przedsprzedaży Galaxy S21 FE – mówi Prosser.

Prawie miesiąc później Samsung będzie gospodarzem drugiego wydarzenia Unpacked w 2022 roku, na którym ma przedstawić serię Galaxy S22. Jon twierdzi, że drugie wydarzenie Unpacked zostało zaplanowane na 8 lutego 2022 i będzie transmitowane na żywo. Seria Galaxy S22 będzie trafi do przedsprzedaży w dniu jego ogłoszenia, czyli 8 lutego. Wysyłka rozpocznie się natomiast około dziesięć dni później —  18 lutego 2022 roku.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się też wiele innych przecieków i plotek na temat serii Samsung Galaxy S22. Jon opublikował (na Twitterze) zdjęcie rzeczywistych zdjęć jednostki roboczej Galaxy S22 Ultra zaledwie kilka dni temu. Widać na nich, że smartfon będzie wyposażony w gniazdo S Pen. Prawdopodobnie im bliżej premiery, tym więcej informacji o nowych smartfonach będzie krążyć po sieci.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *