Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

autoryzowany sklep Xiaomi

Pierwszy internetowy autoryzowany sklep Xiaomi w Polsce wystartował!

Pierwszy internetowy autoryzowany sklep Xiaomi w Polsce wystartował!

Xiaomi to marka telefonów, która szturmem wzięła polski rynek smartfonów. Jeszcze do niedawna trzeba było ryzykować z zamówieniami przez Aliexpress i czekać niekiedy nawet miesiące, aby dostać w swoje ręce telefon tej marki. Mimo tego bardzo szybko zaczęło przybywać fanów Xiaomi. Dość szybko ktoś w Chinach zauważył ten trend i  firma ta postanowiła oficjalnie pojawić się na polskim rynku. U kolejnych operatorów zaczęły się pojawiać kolejne modele, a teraz właśnie wystartował pierwszy autoryzowany sklep Xiaomi.

Zobaczymy na ile popularny będzie ten sklep, ale biorąc pod uwagę liczbę oddanych fanów (#XiaomiLepsze stał się niesamowicie popularnym tagiem) możliwe, że szybko przybędzie takich punktów. Obecnie autoryzowany sklep Xiaomi pozwala na zakup smartfonów z serii MI oraz REDMI. Sklep ten działa już od jakiegoś czasu, jednak jego asortyment był wcześnie ograniczony. Teraz jednak kupimy tutaj już wszystkie modele Xiaomi, znajdujące się w dystrybucji w Polsce. Poza tym w sklepie Xiaomi znajdziemy inne urządzania, jak kamery, słuchawki, akcesoria, oczyszczacze powietrza, czy… hulajnogi. Xiaomi oferuje naprawdę wiele przeróżnych urządzeń.

W najbliższym czasie internetowy sklep Xiaomi będzie też organizował tzw. flash sales, czyli wyprzedaże błyskawiczne, w tamach których przez bardzo krótki czas będziemy mogli kupić wybrane modele za znacznie niższe kwoty.

A czy Wy jesteście zwolennikami #XiaomiLepsze, czy może uważacie, że chińskie telefony nie mają odpowiedniej jakości? Napiszcie w komentarzach!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *