Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Huawei wspiera przedsiębiorcze kobiety

Co trzecia polska firma została założona i jest prowadzona przez kobietę – to jeden z najwyższych wyników w Unii Europejskiej. Firma Huawei wspiera przedsiębiorcze, aktywne w biznesie kobiety. XII edycja konkursu Bizneswoman Roku organizowanego przez Fundację Sukces Pisany Szminką już po raz drugi jest wspierany przez Huawei.

Współpraca przeciw wykroczeniu

Przeciwdziałanie wszelkim formom wykluczenia jest jednym z obszarów działań odpowiedzialności społecznej realizowanych także przez Huawei. Wsparcie poprzedniej edycji konkursu Bizneswoman Roku, zaowocowało nawiązaniem szerszej współpracy z nagrodzoną Fundacją Leżę i Pracuję. W ramach projektu ,,Zdalniacy”, zatrudnienie w Huawei znalazł podopieczny Fundacji, który od czasu nieszczęśliwego wypadku porusza się na wózku. Huawei miał też swój udział w stworzeniu raportu ,,Zdalniacy” diagnozującego bariery i perspektywy osób z niepełnosprawnościami ruchowo na rynku pracy. Firma wsparła również maraton innowacji Wheelkathon, w ramach którego przez 24 godziny zespoły programistów pracowały nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą wesprzeć osoby z niepełnosprawnościami w codziennej pracy.

Cyfrowy świat dla wszystkich

W XII edycji konkursu Bizneswoman Roku, Huawei już po raz drugi będzie miał okazję docenić najbardziej przedsiębiorce polskie kobiety i w tym roku nagrodzić najlepszy projekt, który wiąże się z przeciwdziałaniem wykluczeniu cyfrowemu.

Tworząc nową kategorię chcieliśmy podwójnie wesprzeć walkę z wykluczeniami. Z jednej strony promujemy najlepsze wzorce by inspirować młode pokolenie kobiet – przyszłych liderek do tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Z drugiej nagradzamy projekty na rzecz walki z wykluczeniem cyfrowym, które dotyka cały szereg grup społecznych, w tym także i kobiety. Przeciwdziałanie wszelkiego rodzaju wykluczeniom przy wsparciu najnowszych technologii od lat wpisuje się w nasza działalność – mówi Ryszard Hordyński, dyrektor ds. strategii i komunikacji w Huawei Polska

Zgłoszenia do konkursu

Kandydatki do konkursu Bizneswoman Roku mogą być nominowane przez osoby trzecie lub mogą zgłosić się same. Zgłoszenia oraz nominacje są przyjmowane przez formularz online dostępny na stronie: www.bizneswomanroku.pl. Kategorie konkursowe w tym roku to:

–> Biznes Roku, Przychód powyżej 10 mln złotych
–> Pomysł na start/ Biznes lokalny
–> Sturtup Roku
–> Liderka w Nowych Technologiach
–> Organizacja przyjazna rodzicom
–> Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – liderka, biznes, organizacja
–> Działalność Społeczna

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *