Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

najwięcej internetu

Gdzie najwięcej internetu na kartę? Najlepsze oferty na kartę z internetem

W naszych czasach internet to podstawa. Używamy go do pracy, nauki, rozrywki, do komunikowania się z rodziną i znajomymi. Jest nam po prostu niezbędny i to w dużych ilościach. Właśnie dlatego dziś podpowiemy Wam gdzie znajdziecie najwięcej internetu na kartę. Zestawiliśmy najlepsze oferty z internetem u różnych operatorów. Naszym najważniejszym kryterium doboru była wielkość pakietu internetowego. Ponieważ nie jest to sam internet mobilny, każda z ofert daje Wam też możliwość dzwonienia i wysyłania SMS-ów bez limitu. Po tym wstępie czas przejść do konkretów! 😉

Gdzie najwięcej internetu?

Jeśli chodzi o ofertę, w której cyklicznie dostajemy największy pakiet internetowy, to na prowadzenie zdecydowanie wysuwa się Lycamobile i jej pakiet Do Wszystkich XL. Jego cena to 49 zł na 30 dni. Nowi klienci w pierwszym miesiącu zapłacą jednak tylko połowę tej kwoty czyli 24,50 zł. Od kolejnego obowiązuje ich już stała cena. Co dostaniemy za te pieniądze?

  • nielimitowane minuty do wszystkich w Polsce
  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci w Polsce
  • 80 GB internetu (4,5 GB w roamingu UE/EOG)
  • kumulacja danych Internetowych jeśli odnowisz pakiet w ciągu tygodnia od jego dezaktywacji.

Spośród ofert na kartę mieści w sobie największy pakiet internetowy, ale jest też najdroższa.

Oferty na kartę z internetem 30 GB

Po 80 GB pakiecie od Lycamobile schodzimy od razu do 30 GB. Tyle dostaniemy u kilku operatorów.  Najtaniej bo za 29,90 zł na 31 dni wyjdzie nam pakiet 30 GB Internetu bez limitu prędkości w a2mobile. Dostajemy tu nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y oraz 30 GB.

Niewiele więcej bo 30 zł za 31 dni zapłacimy w Orange za pakiet 30 GB (oferta „Rozmowy, SMSy i MMsy bez limitu + 30 GB”) z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Tyle samo zapłacimy w Plusie, ale już za 30 dni. Dostajemy też pełny no limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet 30 GB (15 GB z oferty + 15 GB bonus za doładowanie).

W Mobile Vikings za no limit z pakietem 30 GB zapłacimy już 35 zł. Tutaj dodatkowo mamy darmową kumulację niewykorzystanych GB. Jeszcze więcej wyjdzie nam w Heyah, gdzie przyjdzie nam wydać 45 zł na 30 dni za no limit z 30 GB. Przy czym niewykorzystane GB-y przepadają. Pewnie zaraz ktoś się oburzy i powie o nowej ofercie Heyah. Tak, to prawda w Heyah można też mieć 20 GB i no limit za 39 zł co drugi miesiąc, ale to nie jest klasyczna oferta na kartę tylko subskrypcja, dlatego nie ją podaliśmy w tym artykule.

Oferty na kartę z internetem 20 GB i 15 GB

Teraz przechodzimy do kolejnej puli ofert. Może nie są te te, w których dostaniecie najwięcej internetu, ale może właśnie tyle Wam wystarczy..? Jeśli chodzi o oferty na kartę z 20 GB to mamy ofertę T-Mobile 25 zł za 30 dni. Oprócz wspomnianego pakietu dostajemy też nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y. W Play natomiast no limit i 20 GB na pełnej prędkości otrzymacie w ofercie SOLO XL za 35 zł miesięcznie.

Nieco mniej, bo 15 GB dostaniecie natomiast w Virgin Mobile (#GIGADAJE) za 25 zł. Oczywiście także z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Trochę drożej oferuj wyjdzie Was w Plushu. Płacicie tu 30 zł za 30 dni. Jednak Plush ma tę przewagę nad konkurencją, że oferuje darmowy transfer na FB, Instagram, WhatsApp i Messenger oraz 10 GB na YouTube w cenie.

Oferty na kartę 10 GB

Na koniec zostawiliśmy oferty o nieco mniejszym, ale wciąż sporym pakiecie internetowym – 10 GB. W Lajt Mobile za 10 GB z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami zapłacimy 19,99 zł na 30 dni. Pakiet nazywa się No Limit All L + 10 GB. Red Bull Mobile natomiast daje nam 10 GB i no limit za 30 zł na 30 dni, czyli po prostu drogo!

W tej kategorii mieści się też oferta nju mobile – bez limitu 29 zł. Choć jest droższa od oferty Lajt Mobile, to tutaj ilość GB-ów rośnie nam wraz ze stażem do aż 30 GB miesięcznie po 2 latach. Ostatecznie można więc powiedzieć, że i opłacalność tej oferty rośnie z czasem.

Wybraliśmy dla Was te oferty różnych operatorów, które zawierają najwięcej internetu, ale ciekawi jesteśmy ile rzeczywiście go zużywacie na swoich urządzeniach mobilnych?

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *