Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Flex Hero w Orange Flex

Orange Flex rozpoczyna poszukiwania ambasadorów wśród użytkowników, którzy lubią i cenią aplikacje. Flex Hero swoimi opiniami o ofercie będą dzielić się w mediach społecznościowych. Na grupę wybrańców czekają atrakcyjne nagrody i dodatkowe niespodzianki. Właśnie ruszyła rekrutacja.

Flex Hero – czym jest?

Flex Hero to program ambasadorski, który umożliwia wybranym użytkownikom dzielenie się rekomendacjami w zamian za pakiet benefitów. Nie trzeba być influencerem, bo Flex Hero może zostać każdy, kto jest fanem Orange Flex i aktywnie z niego korzysta. Pomarańczowy operator szuka ambasadorów, którzy czują się swobodnie tworząc różne treści w internecie i chcieliby zostać liderami opinii w grupie swoich znajomych.

Flex Hero – szczegóły

Jeśli użytkujemy Orange Flex, a do tego jesteśmy aktywni w sieciach społecznościowych, to możemy być dobrym materiałem na Flex Hero. Zadaniem Flex Hero będzie aktywne polecanie Flexa w social mediach i innych kanałach typu blogi czy YouTube poprzez publikowanie postów, zdjęć i wideo mówiących o Flexie. Każdy z ambasadorów zostanie nagrodzony za kreatywność oraz poświęcony czas. Flex Hero otrzyma w prezencie subskrypcję najwyższego Planu w Orange Flex na 6 miesięcy oraz niezbędnik ambasadora z gadżetami od Flexa. Oprócz tego, polecając aplikację zarobi 70 zł za każde skuteczne zachęcanie do aktywacji numeru w Orange Flex.

Szczegóły – jak dołączyć do zespołu Flex Hero?

Jak zostać Flex Hero? To proste! Trzeba wykonać tylko 3 kroki:
1. Wejść na stronę flexhero.pl i wypełnić krótki formularz
2. Nagrać 15-sekundowe wideo, z odpowiedzią na pytanie konkursowe
3. Uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiadomość od Orange Flex

Rekrutacja do Flex Hero potrwa od 11 marca 2021 do 11 kwietnia 2021 roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: flexhero.pl

Spróbujecie swoich sił i dołączycie do drużyny pomarańczowego operatora?

Chcesz wiedzieć co ciekawego dzieje się w ofertach sieci komórkowej Orange oraz FLEX? Zajrzyj na stronę operatora. Więcej informacji o sieci komórkowej Orange możecie również znaleźć na Facebooku pomarańczowego operatora oraz na Twitterze.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *