Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Play

Rusza 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31 stycznia 2021, jak co roku, razem z Orkiestrą zagra operator sieci komórkowych Play. Tym razem będzie jednak nieco inaczej niż w ubiegłych latach. Z uwagi na sytuację pandemiczną wszystkie wydarzenia skupiać się będą w warszawskim studiu telewizyjnym, skąd przeprowadzona zostanie transmisja. Rozpocznie się ona w sobotę 30 stycznia o godzinie 21:00, a jej zakończenie zaplanowano na niedzielę przed północą.

Graj z głową i pomagaj z Play

W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Każdy klient Play może dołożyć się do tej zbiórki w bardzo prosty sposób. Co wystarczy zrobić? Operator Play przedstawia to w następującej kolejności: wejdź do aplikacji Play24 –> opłać fakturę lub doładuj konto –> Play przekaże pieniądze dla WOŚP –> im więcej transakcji, tym większa pomoc dla WOŚP –> Z każdym progiem odblokowujemy kolejną grę z nagrodami. Piąta gra transmitowana będzie na żywo podczas finału WOŚP 31 stycznia.

Automaty do gry online

Oprócz pomocy w zbiórce, Play ustalił progi transakcji, po przekroczeniu których odblokowują się na stronie Play dla WOŚP kolejne gry. Można w nich zgarnąć atrakcyjne nagrody, np. Samsunga Galaxy A10 czy dostęp do serwisu streamingowego Tidal. Aktualni klienci dokonali już ponad 400 tysięcy takich transakcji w Play24, co pozwoliło odblokować już cztery poziomy gier. Piąta zostanie odblokowana 31 stycznia.

Gry są bardzo proste. Jedną z nich jest łowca głów – w której wystarczy chwycić myszką przelatujące głowy twórców internetowych. Na każdą turę przypada 10 sekund. Do wyboru jest też gra pamięciowa – memory. Należy w niej zapamiętać w której kolumnie i rzędzie znajdują się 2 takie same postaci.

Na tym jednak nadal nie koniec! Play wszystkim graczom proponuje stworzyć wspólny album. Jeżeli zagrałeś w którąkolwiek z gier, to możesz dołączyć do wspólnego obrazu. Wejdź do wirtualnej fotobudki, zrób zdjęcie i ozdób je specjalnie przygotowanymi filtrami. A wszystko to po to, by pokazać jak grasz z głową!

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *