Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Filmy na TikTok będą trwać jeszcze dłużej?

Popularny TikTok – aplikacja społecznościowa, której użytkownicy tworzą i dzielą się krótkimi filmikami, testuje nową funkcję. Pod koniec ubiegłego roku limit trwania kręconych filmów zwiększono z jednej do trzech minut, teraz TikTok testuje nowy limit czasu. Z ostatniego przecieku wynika, że wraz z niewielką ilością użytkowników wypróbowuje 5 minutowe video.

5 czy 10 minut limitu video?

W grudniu ubiegłego roku TikTok zwiększył limit czasu filmów do trzech minut. Najwyraźniej pomysł spodobał się użytkownikom, bo obecnie limit ma  zostać ponownie podniesiony, aby tym razem obsługiwać filmy o długości do pięciu minut. Wiadomość po raz pierwszy ogłosił konsultant ds. mediów społecznościowych Matt Navarra na Twitterze. Poinformował o testach nowego limitu trwania video.

Na ten moment funkcja jest dostępna jedynie dla niewielkiej grupy użytkowników. Osoby wybrane do testów nowego limitu otrzymają powiadomienie z aplikacji, że teraz akceptuje przesyłanie filmów do 5 minut. Oprócz przesyłania 5-minutowego video, niektóre osoby widzą również limit czasu wynoszący 10 minut. Wygląda na to, że TikTok wypróbowuje różne limity czasu, zanim wybrany udostępni wszystkim.

Nowy limit czasowy może przyciągnąć więcej osób do udostępniania wideo w aplikacji. Wielu twórców jest zdania, że aplikacja nie pełni dobrze funkcji informacyjnej, ponieważ nie wszystkie informacje można zawrzeć w trzyminutowym filmie. Jeśli funkcja zostanie uruchomiona dla wszystkich użytkowników, TikTok może zdobyć nowych twórców.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *