Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

falszywy sms mediamarkt

Uwaga na fałszywy SMS o promocji w MediaMarkt

falszywy sms mediamarktJeżeli otrzymaliście takiego SMS-a jak na zdjęciu powyżej, nie sprawdzajcie, gdzie prowadzi ten link. Jest to fałszywy SMS, wysyłany do różnych osób w Polsce. Najwyraźniej ktoś postanowił podszyć się pod MediaMarkt, informując potencjalną ofiarę, że “paczka jest gotowa do odbioru”. Jest to oczywiście fałszywa promocja, a udział w niej może grozić zainfekowaniem naszego telefonu lub komputera oraz dostaniem się naszych danych osobowych w nieodpowiednie ręce.

Poniżej możecie przeczytać komunikat MediaMarkt:

W związku z sygnałami, jakie MediaMarkt otrzymuje od swoich klientów o pojawieniu się fałszywej promocji, rozsyłanej za pośrednictwem wiadomości SMS pod hasłem „MediaMarkt – Rozpoczęliśmy nasze urodzinowe rozdanie” informujemy, że MediaMarkt ani podmioty współpracujące z nami nie prowadzą takiej promocji i nie są nadawcą tych wiadomości. Ich autorzy bezprawnie podszywają się pod markę MediaMarkt i tym samym naruszają nasze prawa. W związku z tym MediaMarkt oświadcza, że wyżej wymienione działania i treści rozpowszechniane w ramach tych działań nie stanowią oferty firmy MediaMarkt. 

Informacje o akcjach promocyjnych i konkursach organizowanych przez MediaMarkt zamieszczane są wyłącznie w oficjalnych kanałach informacyjnych MediaMarkt Polska oraz na stronie internetowej mediamarkt.pl. Wszystkie akcje promocyjne oraz konkursy, które pojawiają się na innych fanpage’ach oraz w innych miejscach w Internecie, nie są organizowane przez MediaMarkt. Uczestnictwo w nich może grozić zainfekowaniem komputera/smartfona wirusem oraz wyciekiem danych osobowych w niepowołane ręce.

Przy okazji, na powyższym zdjęciu znajduje się błąd ortograficzny w tej fałszywej promocji. Wiecie, gdzie?

>>>Sprawdź też porównanie na najtańszy abonament<<<

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *