Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Czytelnia Orange

Czytelnia Orange czyli aplikacja od Orange i Agory

Czytelnia OrangeOrange we współpracy z Agorą uruchomił aplikację Czytelnia Orange. Pozwala ona na korzystanie z zasobów wirtualnej księgarni Publio.pl. Apka została stworzona razem z firmami developerskimi Unity S.A. i Better Software Group z Wrocławia i jest na razie dostępna tylko w Google Play, a więc możemy korzystać z niej na telefonach z Androidem.

Zobacz też: Abonament rodzinny duet – ranking

Każdy użytkownik sieci Orange może od 13 września za darmo pobrać i  zainstalować aplikację Czytelnia Orange. Po zainstalowaniu należy założyć konto. W tym celu musimy podać adres e-mail oraz numer telefonu w Orange. na ten numer dostaniemy kod weryfikacyjny. Jest to wymagane, ponieważ wszelkie zakupy w aplikacji będą obciążać nasz abonament lub konto prepaid. Po weryfikacji konta uzyskujemy dostęp do 28 tysięcy e-booków, 3 tysięcy audiobooków i 350 tytułów prasowych, które znajdują się  w ofercie Publio.pl. Aplikacja dzieli je na cztery główne zakładki – Ebooki, Audiobooki, Eprasa i Moje. trzy pierwsze dzielą się jeszcze na Nowości, Promocje, Bestsellery i Darmowe.

Czytelnia Orange - menu

W aplikacji Czytelnia Orange możemy, oprócz kupowania pojedynczych tytułów prasowych, zamawiać automatycznie odnawialne prenumeraty. Korzystając z niej, będziemy mogli również używać odtwrzacza audiobooków, który pozwoli odtwarzać je zaraz po zakupie. Każdy zakupiony element będziemy mogli w dowolnej chwili zapisać w pamięci telefonu. Poza tym apliakacja pozwala na swobodne przesyłanie e-booków na czytniki Kindle.

Zobacz też: Tanie abonamenty bez smartfona w ofercie

Z okazji otwarcia Czytelni Orange, możemy też całkowicie za darmo pobrać kryminał Piotra Głuchowskiego – „Umarli tańczą”.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *