Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Android Oreo transfer danych

Ciastko się psuje – Android 8.0 Oreo już z problemami

Android 8.0 OreoAndroid 8.0 Oreo, najnowsza wersja systemu Google, miał swoją premierę zaledwie trzy dni temu. I już pojawiają się pierwsze głosy użytkowników, skarżących się na pojawiające się problemy z Oreo. Najwyraźniej Ciasteczkowy Android nie jest przyjazny dla akcesoriów korzystających z Bluetootha. Jeżeli korzystasz ze smartfonów Nexus i Pixel, dla których ta wersja jest już dostępna, możesz mieć nieprzyjemne kłopoty, chcąc korzystać z bezprzewodowych urządzeń ze swojego smartfona. Zastanawiające jest to, że najczęstszy problem, zgłaszany obecnie na forum Google dotyczy błędów, które już występowały już w kilku wersjach Androida Nougat.

Zobacz też: Abonament rodzinny duet – ranking

Muzyka z zadrapanej płyty

Problemy występują w łączeniu się urządzeń bezprzewodowo  ze smartfonem. Najbardziej jest to odczuwalne przy słuchawkach i samochodach, które korzystają z technologii Bluetooth. Przypomina to najczęściej spowalnianie lub zacinanie się muzyki. Coś, co każdy, kto korzystał z zadrapanej płyty zrozumie. Często też telefon w ogóle nie wykrywa urządzeń. Póki co, jedynym rozwiązaniem jest restart telefonu, ale i to nie zawsze pomaga.

Zobacz też: Tanie abonamenty bez smartfona w ofercie

Naturalnie pracownicy Google wiedzą już o tych problemach i zbierają na ten temat informacje w celu znalezienia źródła problemu. Także, tradycyjnie wręcz, możemy liczyć na pierwszą łątkę do systemu już w pierwszych kilku lub kilkunastu dniach po premierze nowego Androida. Oby nowe ciastko się tak szybko nie psuło.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *