Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Aplikacje edukacyjne dla dzieci

Dzieci spędzają teraz coraz więcej czasu przed komputerem, tabletem czy smartfonem. Coraz więcej pojawia się nowych gier i aplikacji, które je pochłaniają. Jeśli nie da się ograniczyć czasu spędzanego przed komputerem, to chociaż warto rozważyć kwestię doboru treści odpowiednich dla ich wieku. Na rynku istnieje wiele aplikacji edukacyjnych, przy których dzieci świetnie się bawią i jednocześnie uczą. Niektóre zawierają gry, inne zabawne filmiki i bajki, ale wszystkie dążą do jednego – czas przed telefonem będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

Buddy.ai: korepetytor dla dzieci

Obecnie wszyscy muszą posługiwać się językiem angielskim – w pracy, w szkole czy na ulicy. Buddy jest wirtualnym korepetytorem, który nauczy angielskiego Twoje dziecko. Buddy pomoże w nauce języka angielskiego poprzez:

–> rozmowę – jak ze zwykłym nauczycielem
–> słuchanie ze zrozumieniem – razem z bajkowa postacią, którą pokochają dzieci
–> słownictwo języka codziennego – ponad 1,500 słówek i zwrotów (poziomy A1-A2)
–> wymowę – opracowana przez rodzimych użytkowników języka angielskiego

Buddy jest idealny dla dzieci w wieku 4-10 lat, które chcą zacząć naukę angielskiego. Dziecko nie jest do końca świadome, że się uczy, bo zabawa z Buddym jest dla niego przyjemnością. Oby więcej takich aplikacji!

Space game

Astronomia jest tematem, który fascynuje dzieci. Maluchy poznają tu Układ Słoneczny, planety, gwizdy i inne ciekawostki na temat ciał niebieskich. Ucz się i baw razem z dzieckiem. Wasz maluch znajdzie tu m.in:

–> encyklopedie układu słonecznego
–> konstelacje, planet, gwiazdy
–> filmy edukacyjne
–> solar system dla dzieci
–> gry astronomiczne
–> testy samokontroli
–> teleskop Hubble’a

Mądre Literki LITE

Mądre Literki to gra pozwalająca Twojemu dziecku nauczyć się prawidłowej pisowni alfabetu poprzez zabawę. Ta metoda nauki pozwala wyćwiczyć zasady każdej litery. Przebieg nauki umiejętności pisania jest podzielony na etapy – pracę podsumowanie z pochwaleniem dziecka za wykonane zadanie oraz zabawę, dzięki której utrwali wiedzę oraz dostanie pozytywny bodziec do ponownej nauki liter. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym (2-8 lat)
Gra zawiera:

–> naukę dużych i małych liter pisowni polskiego alfabetu
–> łamigłówki słowne otwierające sejfy
–> zabawy interaktywne

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *