Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Przykład możliwości Sticky

Twarzowe naklejki – aplikacja Sticky od Prismy

Słyszeliście o Prisma? Jest to ciekawa aplikacja wypuszczona rok temu, która w krótkim czasie była w stanie wygenerować 70 milionów pobrań.  Twórcy tej aplikacji odnieśli tak duży sukces, że bardzo szybko giganci social media z Facebookiem na czele zaczęli kopiować możliwości Prismy. Aplikacja ta, oparta na sztucznej inteligencji, pozwala na używanie bardzo zaawansowanych filtrów do naszych zdjęć, dzięki którym będą one wyglądać jak obrazy autorstwa Picassa czy Van Gogha. To się nazywa edycja zdjęć.

Nie spoczywają na laurach

Pochodzący z Rosji autorzy tej apki lubią innowacje i po zamienieniu Prismy w platformę społecznościową ze stabilną liczbą 10 milionów użytkowników, teraz wypuścili na rynek Sticky, czyli aplikację, która sama wytnie naszą sylwetkę ze zdjęcia i pozwoli na jej edycję (dodawanie filtrów, napisów) a następnie wykorzystywanie jej w różnych platformach komunikacyjnych jak WatsApp, WeChat czy iMessage. Przy pomocy Sticky AI możemy też tworzyć gify z naszym udziałem.

Zobacz też: Najtańszy abonament rodzinny – porównanie ofertPrzykład możliwości Sticky

Póki co, algorytmy odpowiadające za „wycinanie” nas ze zdjęć nie są perfekcyjne, ale jako że mamy do czynienia z uczącą się sztuczną inteligencją, pod tym względem będzie tylko lepiej i edycja zdjęć po jakimś czasie będzie stać na bardzo wysokim poziomie. Warto też dodać, że aplikacja jest darmowa, i jak mówią jej twórcy, nawet nie zastanawiają się nad wprowadzeniem jakichkolwiek opłat. Jeżeli lubisz bawić się filtrami i tworzeniem oryginalnych zdjęć, na pewno jest to coś dla Ciebie.

Sticky AI na Google Play

Sticky AI Beta
Sticky AI Beta
Developer: Prisma Labs, Inc.
Price: Free

 

Zobacz też: Tanie taryfy abonamentowe bez telefonu

 

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *