Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Aktywny Nowy Rok z T-Mobile

Rozpoczął się Nowy Rok – pełen nadziei, planów, nowych postanowień. Wiele osób na pierwszym miejscu, na liście postanowień, ma zadbanie o zdrowie i formę. To zrozumiałe, nie ma lepszego momentu do przygotowania się na sezon letni niż początek roku. T-Mobile chce pomóc swoim klientom w ich zmianach i zachęca, by rozpocząć go aktywnie. Mają w tym pomóc smart okazje.  Łatwiej się zmobilizować i kontrolować efekty pracy, gdy ma się odpowiedni sprzęt. W ramach promocji będzie można taniej kupić  smartwatche, opaski sportowe i telefony marki Samsung i Xiaomi.

Smart okazje – co można kupić?

T-Mobile oferuje skorzystanie z promocji zarówno nowym, jak i stałym klientom. Sprzęt może podlegać nowej umowie, albo stać się dodatkiem do tej już obowiązującej. W ofercie jest wiele zestawów do wyboru. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • Smartfon (np. Samsung Galaxy A42 5G za 1 zł w abonamencie bez limitów za 105 zł/miesięcznie przez 2 lata)
  • Smartfon + smartwatch (np. Samsung Galaxy A42 5G + Samsung Galaxy Watch3 45 mm LTE z rabatem 300 zł)
  • Smarfon + opaska (np. Xiaomi Redmi Note 9 + Mi Smart Band 5 za 1 zł w abonamencie bez limitów za 95 zł/miesięcznie przez 2 lata)
  • Smartwatch (np. Apple Watch SE za 1449 zł, Oppo Watch 46 mm za 1149, Huawei Watch GT2e za 649 zł – w każdym przypadku możliwe raty)

Osoby, które chciałyby skorzystać z promocji, ale bez umowy abonamentowej, również mają taką możliwość. W ofercie znajduje się blisko 20 modeli od wszystkich wiodących producentów na rynku. Będzie można je kupić na raty 0%, w tym np.:

  • Zegarek Samsung Galaxy Watch3 LTE z opłatą startową 79 zł oraz płatnością ratalną 80 zł miesięcznie/24 raty
  • Samsung Galaxy Active 2 na start wynosi 69 zł z opłatą ratalną 45 zł/24 raty

Aktywność na ekranie

Ofercie T-Mobile towarzyszy kampania, która obrazuje zdrowotne i kondycyjne korzyści związane ze smartwatchami. Widzowie mają okazję zobaczyć klientów operatora, którzy po kupieniu smartwatcha wiodą zdrowy i aktywny tryb życia. Posiadacze zegarków biegają, jeżdżą na rowerze , a także mierzą parametry snu.

Post a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *