Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Abonament komórkowy T-Mobile

T-Mobile to jeden z czterech głównych operatorów na naszym rynku. Od 5 czerwca 2011 roku funkcjonuje pod obecną nazwą. Wcześniej znany był jako Era.  W swojej ofercie ma abonament komórkowy, MIX, oferty na kartę, internet mobilny, domowy i światłowodowy, a także różne urządzenia: telefony, smartwatch’e, modemy i routery oraz komputery i tablety. T-Mobile kieruje swoją ofertę nie tylko do odbiorców indywidualnych, ale także do mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Abonament komórkowy w ofercie indywidualnej T-Mobile

Abonament komórkowy w T-mobile można wziąć w ramach oferty z telefonem lub bez telefonu. Abonamenty bez telefonu to:

  • T-Mobile S – obejmuje nielimitowane SMS-y, MMS-y i połączenia (na komórki i stacjonarne) w Polsce i w roamingu UE oraz pakiet internetowy 5 GB (w kraju).
  • T-Mobile M – zawiera nielimitowane SMS-y, MMS-y i połączenia (na komórki i stacjonarne) w Polsce i w roamingu UE oraz pakiet internetowy 30 GB (w kraju).
  • T- Mobile L – także daje nielimitowane SMS-y, MMS-y i połączenia (na komórki i stacjonarne) w Polsce i w roamingu UE, a do tego pakiet 70 GB (w kraju) i bezpłatną usługę Supernet Video HD.
  • T-Mobile na 24 miesiące – obejmuje nielimitowane SMS-y, MMS-y i połączenia (na komórki i stacjonarne) w Polsce i w roamingu UE oraz pakiet 15 GB.

Wszelkie szczegóły dotyczące powyższych ofert przedstawiają zamieszczone niżej tabele.

W T-Mobile zawsze podpisuje się umowę przynajmniej na 24 miesiące. Podobnie zresztą jak u innych operatorów infrastrukturalnych (MNO).

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.