Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Abonament komórkowy Plus

 Plus jest  jedną z największych sieci komórkowych w Polsce. Jej operatorem jest Polkomtel. Na naszym rynku istnieje od 1996 roku. Oferta Plusa obejmuje abonament komórkowy i stacjonarny, MIX-a, oferty na kartę, światłowód, internet mobilny i domowy, telewizję (internetowa, kablowa, satelitarna, IPLA) oraz usługi SmartDOM (Plus Bank, Bezpieczny Dom, Ubezpieczenia, Gaz). Plus  sprzedaje także urządzenia takie jak: telefony komórkowe, routery i modemy, tablety i laptopy. Można je kupić z umową lub bez.
Oprócz oferty dla klientów indywidualnych operator ma też ofertę dla małych oraz średnich i dużych firm.
 

Abonament komórkowy w ofercie indywidualnej Plusa

Abonament komórkowy w Plusie można kupić razem z telefonem lub bez. Abonamenty bez telefonu to:

  • Abonament 30 zł – obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu (w kraju i roamingu UE) oraz pakiet internetowy 2 GB.
  • Abonament 50 zł – zawiera nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y (w kraju i roamingu UE) oraz pakiet internetowy 12 GB (potem lejek do 1 Mb/s).
  • Abonament 70 zł – nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y (w kraju i roamingu UE, 120 min. na połączenia międzynarodowe w UE) oraz pakiet 24 GB (potem lejek do 2 Mb/s).
  • Abonament 75 zł -obejmuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y (w kraju i roamingu UE, 120 min. na połączenia międzynarodowe w UE) oraz 72 GB internetu (potem lejek do 1 Mb/s).

Wszystkie szczegóły powyższych ofert przedstawiają tabele zamieszczone niżej.

W Plusie umowę zawsze zawiera się przynajmniej na 24 miesiące, tak samo jak u pozostałych operatorów infrastrukturalnych (MNO). Osoby, które biorą abonament z telefonem mogą jednak przy umowie na 24 miesiące, rozbić spłatę urządzenia na 24, 36 lub 48 rat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.