Porównywarka Abonamentów i Telefonów Sieci Komórkowych

Abonament Komórkowy Orange

 Orange jest jednym z wiodących operatorów komórkowych w Polsce. Marka Orange została u nas wprowadzona 19 września 2005 roku, zastępując markę Idea. W swojej ofercie Orange ma: abonament komórkowy, Orange FLEX, oferty na kartę, internet mobilny, domowy i światłowód, Telewizję, telefonię stacjonarną. Prócz tego można u niego kupić telefony, laptopy, modemy i routery, konsole, urządzenia Smart, telewizory, drony, smartwatch’e oraz akcesoria. Wszystko w ramach umowy lub bez.
 
Swoje usługi Orange oferuje klientom indywidualnym, a także małym, średnim i dużym firmom oraz instytucjom.
My skupimy się jednak na ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych.

Abonament komórkowy w ofercie indywidualnej w Orange

Abonament komórkowy w Orange można wziąć z telefonem lub bez. Abonamenty bez telefonu to:

  • Plan Mobilny 35 – obejmuje rozmowy bez limitu (w kraju i roamingu UE), SMS-y i MMS-y płatne 0,20 zł (w kraju i roamingu UE) oraz pakiet 3 GB (w tym 3 GB w UE) i usługę dodatkową – Music Pass 3 mies. za 0 zł.
  • Plan Mobilny 45 – zawiera nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y (w kraju i roamingu UE), pakiet internetowy 7 GB (w tym 3,76 GB w UE) i Music Pass 3 mies. za 0 zł.
  • Plan Mobilny 55 -czyli rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu (w kraju i roamingu UE), 15 GB (w tym 4,59 GB w UE) na pełnej prędkości (potem lejek do 1 Mb/s,) i Music Pass 3 mies. za 0 zł.
  • Plan Mobilny 75 – obejmuje nielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y  (w kraju i roamingu UE), 30 GB (w tym 6,26 GB w UE) na pełnej prędkości (potem lejek do 1 Mb/s).

Każdą z wymienionych oferta szczegółowo prezentują tabele umieszczone na dole strony.

W Orange umowę zawsze podpisuje się przynajmniej na 24 miesiące, tak jak u pozostałych operatorów infrastrukturalnych (MNO).