Internet

UPC rozpoczyna nową akcję – Happy Home

Happy Home UPC

Z końcem sierpnia rusza nowa kampania marketingowa firmy UPC, której hasłem jest „Radość z każdej chwili”. W ramach Happy Home UPC przedstawia też odświeżoną ofertę.

Pierwszą cześcią kampanii jest wprowadzenie oferty 500 Mb/s oraz najszybszego łącza Wi-Fi w całym domu. Poza tym do dyspozycjy będziemy mieli duży wybór kanałów telewizyjnych, które można oglądać na różnych urządzeniach. UPC wprowadziłą nowe pakiety do swojej oferty 28 sierpnia.

Happy Home oferuje nam internet o szybkości do 120 Mb/s, 250 Mb/s lub 500 Mb/s. Do tego najciekawsze kanały telewizyjne, telewizję Horizon Go i wiele innych. W każdym z tych wariantów UPC daje nam bezpłatny dostęp do Pakietu Bezpieczeństwa UPC na miesiąc. Pozwala on chronić do trzech urządzeń podłączonych do internetu.

Dążymy do ciągłego podnoszenia satysfakcji naszych klientów, inwestując w innowacje i rozwój oferty. Na początku roku udostępniliśmy przełomową usługę Replay TV na dekoderach Horizon, następnie podnieśliśmy do 60 Mb/s prędkość Internetu dla klientów, którzy dotychczas korzystali z niższych przepustowości – mówi Frans-Willem de Kloet, Prezes UPC Polska. Nigdy nie byłoby to możliwe bez naszych długoterminowych inwestycji w rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej. Naszym celem jest zaoferować lepszą jakość rozrywki i ułatwić kontakty z bliskimi zgodnie z nowym hasłem marketingowym „Radość z każdej chwili”

Za środkowy pakiet 250 Mb/s i 106 kanałów TV przez pierwsze trzy miesiące zapłacimy 49 zł, po upływie okresu promocji cena ta zmieni się na 109 zł za miesiąc. Najmniejszy pakiet został wyceniony na 89 złotych, a najlepszy z 151 kanałami TV, na 139 zł miesięcznie.

Brak ocen