Smartfon HUAWEI Mate 9 specyfikacja i opis

Telefon

Ośmiordzeniowy procesor Huawei Kirin 960 gwarantuje doskonałą pracę wszystkich funkcji i aplikacji Huawei Mate 9.  Dzięki podwójnemu aparatowi Leica z matrycą 20 Mpx + 12 Mpx RGB i optyczną stabilizacją obrazu, możemy wykonywać świetne zdjęcia i filmy. Technologia SuperCharge – ładowanie przez 20 minut pozwala na całodniową pracę smartfona Huawei Mate 9.

Huawei Mate 9 to świetnie zaprojektowany prawie 6-calowiec. Jest dobrze wyważony, naprawdę solidnie wykonany, matowe wykończenie na tyle obudowy nie brudzi się zbyt szybko. A do tego jest dość odporne na zadrapania. Kształt i wymiary obudowy są zaskakująco ergonomiczne (jak na tak duży i ciężki telefon). Zwolennicy tak dużych smartfonów nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekania.

Huawei Mate 9 jest inspirowany potęgą designu i rozwiązaniami technologicznymi, które sprawiają, że życie staje się lepsze, i otwierają przed Tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki połączeniu niezwykłego piękna z wyjątkową interaktywnością, Huawei Mate 9 porusza wszystkie zmysły…

Smartfon HUAWEI Mate 9 specyfikacja i opis
4.1 (81.05%) 19 vote[s]

Dodatkowe informacje

Wyświetlacz

1080 x 1920 px (5.90")

System Operacyjny

Android 7.0 Nougat

Procesor

HiSilicon Kirin 960

Pamięć Wewnętrzna

64 GB

Pamięć RAM

4 GB

Bateria

Li-Po 4000 mAh

Aparaty Tył/Przód

20 + 12 Mpix/ 8 Mpix