APPLE iPhone SE specyfikacja i opis

Telefon

iPhone SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iPhone’a 6s. 12-megapikselowa kamera rejestruje przepiękne zdjęcia i wideo 4K. A dzięki funkcji Live Photos obrazy dosłownie ożywają na ekranie. W rezultacie powstał niewielki iPhone, który może bardzo wiele.

Korzyści iPhone SE: Zaawansowany procesor A9 o architekturze 64-bitowej z koprocesorem ruchu M9 zapewnia fantastyczną płynność i szybkość działania. Wspaniałe, żywe kolory i wysoki kontrast zapewni ekran Retina o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 640 x 1136128 GB pamięci wewnętrznej zapewni miejsce na dodatkowe aplikacje. Kompaktowa obudowa z aluminium idealnie leży w dłoni. Przeprowadzaj videorozmowy dzięki kamerze FaceTime HD. Doskonałą jakość zdjęć i nagrywanie filmów 4K zapewni 12-megapikselowa kamera iSight z funkcją Focus Pixels. Przeglądaj Internet, pobieraj aplikacje oraz gry i streamuj wideo za pośrednictwem sieci Wi‑Fi 802.11ac i 4G LTE — jeszcze szybciej niż w telefonie iPhone 5s.

Zabezpiecz iPhone SE własnym odciskiem palca, dzięki przełomowej technologii Touch ID. iOS 10 jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz zawiera wiele przydatnych programów i funkcji…

Dodatkowe informacje

Wyświetlacz

640 x 1136 px (4.00")

System Operacyjny

iOS 9.3

Procesor

Apple A9

Pamięć Wewnętrzna

128 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB

Pamięć RAM

2 GB

Bateria

Li-Ion 1642 mAh

Aparaty Tył/Przód

12 Mpix/ 1.2 Mpix