Porównanie ofert

Tanie oferty na kartę porównanie (maj 2018)

Tanie oferty na kartę

Zamaiło nam się w kalendarzu i za oknami także! A skoro kwiecień minął bezpowrotnie i zaczął się już maj, na dobry początek przygotowaliśmy dla Was nowe majowe zestawienie – tanie oferty na kartę (maj 2018). Możecie je sobie porównać z tym, z zeszłego miesiąca – porównanie ofert operatorów komórkowych (kwiecień).

Porównanie ofert na kartę – zasady

Zaczynamy od wspomnienia jakie kryteria braliśmy pod uwagę w tym zestawieniu. Przede wszystkim nie jest to porównanie najtańszych ofert. Przy wyborze zwracaliśmy uwagę na:

  • nielimitowane połączenia
  • nielimitowane SMSy
  • przynajmniej 10 GB internetu
  • cena do 30 zł

Naszym zdaniem to jest dziś niezbędne minimum. Najważniejszym kryterium w zestawieniu jest jednak cena. Dalej braliśmy pod uwagę pakiety internetu i ewentualne dodatkowe usługi. Sami pewnie zobaczycie, że przy tak podobnych ofertach trudno je czasem ułożyć, bo w zasadzie kilka można by spokojnie posadzić na jednym miejscu. Chcemy też podkreślić, że przedstawiamy oferty skierowane do nowych klientów. Skoro już wiecie czym się kierowaliśmy i jakie mieliśmy rozterki, przejdźmy do samego porównania. Przed Wami tanie oferty na kartę z maja!

Tanie oferty na kartę z minutami i SMS-ami bez limitu oraz internetem od 10 GB – ranking

OperatorCenaPakiet danychSprawdź
Lajt Mobile19,99 zł10 GBoferty na kartę bez telefonu
a2mobile oferta19,90 złNo limit –

po 5 GB lejek

oferty na kartę bez telefonu
lycamobile oferta25,00 zł20 GBoferty na kartę bez telefonu
Virgin Mobile25,00 zł15 GBoferty na kartę bez telefonu
Orange25,00 złod 10 GB do 20 GBoferty na kartę bez telefonu
heyah oferta25,00 zł10 GBoferty na kartę bez telefonu
Plush25,00 zł10 GBoferty na kartę bez telefonu
Plus25,00 zł10 GBoferty na kartę bez telefonu
T-mobile25,00 zł10 GBoferty na kartę bez telefonu
Play25,00 zł10 GBoferty na kartę bez telefonu
mobile vikings oferta29,00 zł15 GBoferty na kartę bez telefonu
Nju Mobile29,00 złod 10 GB do 30 GBoferty na kartę bez telefonu
Red Bull Mobile30,00 zł20 GBoferty na kartę bez telefonu

Oferty aktualne na dzień 01.05.2018 r.

Tanie oferty na kartę do 20 zł – porównanie

Nasze zestawienie otwierają naprawdę tanie oferty na kartę – takie poniżej 20 zł. Jak się okazuje można! Pierwsze miejsce zajęło Lajt Mobile z ceną 19,99 zł. W tej kwocie dostaniemy nielimitowane minuty do wszystkich, 10 GB internetu, a także SMS-y i MMS-y bez limitu. Lajt Mobile poza tym pakietem oferuje jeszcze dwa tańsze, ale to właśnie ten jest Bestsellerem operatora. Trudno się dziwić, stosunek wysokości ceny do ilości oferowanych usług jest bardzo dobry!

Kolejny numer na naszej liście przypadł a2mobile. Choć jego oferta jest o 9 groszy tańsza niż Lajt Mobile, to jednak mamy tu de facto sporo mniej internetu. Pełną prędkością możemy się cieszyć tylko do 5 GB. Potem następuje zwolnienie transferu do max. 3 Mb/s, powyżej 10 GB prędkość zwalnia do max. 1 Mb/s, a powyżej 15 GB to już w ogóle nie poszalejemy, bo operator ogranicza prędkość do max. 512 kb/s. Z drugiej strony a2mobile daje bezpłatny transfer na niektóre aplikacje społecznościowe, np: KATZ, Frifon, Facebook oraz Messenger. Jeśli więc właśnie na te aplikacje zużywacie najwięcej internetu, to być może oferta a2mobile okaże się dla Was jednak numerem 1. Wszystko zależy…

Obie powyższe oferty są naprawdę dobre. I niestety to jedyne, jakie zmieściły się w kwocie do 20 zł w naszym rankingu. Kolejny próg to 25 zł i tutaj znalazło się najwięcej ofert.

Tanie oferty na kartę do 25 zł – porównanie

Trzecie miejsce zajęło Lycamobile. W pakiecie Do wszystkich M, w ramach 25 zł dostajemy: nielimitowane minuty i SMS-y oraz aż 20 GB internetu i 1.75 GB internetu w Roamingu UE/EOG. Oferta nadal jest korzystna, ale nie obejmuje MMS-ów. W naszych czasach nie jest to raczej jakiś wielki problem, bo i tak wszystkie pliki możemy przesłać przez różne komunikatory albo po prostu mailem. Nowym klientom operator daje 50% zniżki na pierwsze doładowanie, więc w pierwszym miesiącu płaci się tylko 12,50 zł.

Na miejscu 4 Virgin Mobile. Tutaj też mamy ofertę za 25 zł, a w niej: nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 15 GB internetu. Po aktywowaniu karty jednorazowo dostaje się dodatkowy bonus 10 GB ważny przez 30 dni.

Dalej mamy ofertę Orange. Pojawił się w naszym zestawieniu jako pierwszy z „wielkiej czwórki”. Jeśli chodzi o cenę, to również wynosi 25 zł. I podobnie jak w poprzednich ofertach, dostaniemy tu nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz  10 GB internetu. Jednak wraz ze stażem, ilość GB rośnie.

Kolejne oferty mają dokładnie taką samą cenę – 25 zł, tak samo nielimitowane rozmowy i SMS-y, a także pakiet internetu 10 GB. W związku z tym, że są niemalże identyczne nie łatwo było je poukładać! Różnią się jednak pewnymi dodatkami i to one miały największy wpływ na przyznawanie im miejsc w naszym porównaniu : „Tanie oferty na kartę”.

Tym sposobem 6 miejsce przypadło Heyah, które poza standardowymi nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz pakietem 10 GB internetu, oferuje też nielimitowane MMS-y i nowym klientom przyznaje rabat 50% na pierwsze 30 dni.

Miejsce 7. zajął Plush, który także zamieścił w swojej ofercie nielimitowane MMS-y. Jednak nie przewidział dla klientów żadnych rabatów na start. Poza tym, oczywiście daje nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 10 GB internetu.

Kolejny jest Plus. Oferta niemalże identyczna, ale pozbawiona nielimitowanych MMS-ów. Jednak poza pakietem 10 GB operator daje też możliwość darmowego korzystania z Ipla.

Miejsce 9 zajęło T-Mobile, a 10 Play. Pierwszy z nich w przeciwieństwie do drugiego, oferuje rozmowy bez limitu także w Roamingu. I stąd taka kolejność. Obaj jednak nie zamieścili w ofercie nielimitowanych MMS-ów. Właśnie Play jest ostatnim operatorem w naszym rankingu, którego oferta kosztuje 25 zł. Kolejne oferty są już trochę droższe i mieszczą się w kwocie do 30 zł (włącznie).

Dla urozmaicenia zobacz najnowsze porównanie tanich abonamentów.

tanie oferty na kartę porównanie

Tanie oferty na kartę do 30 zł – porównanie

Czas na omówienie już trzech ostatnich i jednocześnie najdroższych ofert w naszym zestawieniu (czyli już trochę mniej tanie oferty na kartę). Na miejscu 11 Mobile Vikings. W cenie 29 zł dostaniemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i pakiet 15 GB internetu. Za włączenie autodoładowań Vikingowie przyznają bonus w postaci dodatkowego 1 GB. Co istotne niewykorzystane GB przechodzą na kolejny miesiąc, więc można kumulować i kumulować. A dla przenoszących numer, Mobile Vikings ma jednorazowy bonus 10 GB internetu, ważny przez 31 dni.

Miejsce 12 zajęło Nju Mobile. Oferta zawiera nielimitowane rozmowy SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetu 10 GB. Podobnie jak w Orange, tutaj także dostajemy dodatkowe GB-y za staż. Po 6 miesiącach mamy już 20 GB, po roku 25 GB, a po 2 latach 30 GB.

Całe nasze zestawienie ze względu na cenę, zamyka oferta Red Bull Mobile. Za 30 zł mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, pakiet 20 GB internetu i dodatkowo bonusy GB za doładowanie.

Ciekawi jesteśmy jak Wy oceniacie te, naszym zdaniem dość tanie oferty na kartę. Która z nich jest najlepsza Waszym zdaniem? Może uważacie, że warto jakąś polecić? Jeśli tak, piszcie śmiało w komentarzach!

Tanie oferty na kartę porównanie (maj 2018)
4.2 (83.85%) 26 votes