Piszą o nas

Wyscigsmoczychlodzi.pl

Na tym portalu znajdziecie artykuł „Abonament czy karta – co się bardziej opłaca?”, a tam odwołanie do naszego porównania ofert abonamentowych! Oczywiście jeśli chcecie poznać odpowiedź na pytanie czy lepiej wziąć abonament, czy kartę, zerknijcie do tekstu.

e-palenie.edu.pl

Portal e-palenie opisuje ofertę dla rodzin w Plusie. Przy tej okazji zachęca do przyjrzenia się naszemu porównaniu najlepszych abonamentów rodzinnych. Zapraszamy!

zspieszcz.edu.pl

Zspieszcz.edu.pl zamieścił artykuł: Abonament Play – czy to się opłaca? Sprawdzamy! Jeśli chcecie poznać odpowiedź na to pytanie, przeczytajcie tekst. Znajdziecie tam także link do naszej strony, do artykułu o najtańszym abonamencie Play!

boxgsm.pl/Boxgsm.pl

Kolejna strona, która w tekście zamieszcza odwołanie do naszego porównania na najtańszy abonament bez telefonu. Znajdziecie je w ciekawym artykule pod tytułem: Abonament no limit – czy warto?

boxsms.pl

Strona boxsms wzięła na wokandę temat: Telefon na kartę czy abonament? Co lepsze? Udzielając odpowiedzi odwołuje do naszego porównania na najlepszy abonament no limit i na najtańszy abonament. Bardzo nam miło!

fixgsm.pl

Na tej stronce znajdziecie artykuł „Abonament duet w Orange, Play, Plusie i T-Mobile”, a w nim przegląd ofert dla duetów u wielkiej czwórki. Jest też zachęta do zapoznania się z naszym artykułem o najtańszych abonamentach rodzinnych.

edusciaga.pl

Także edusciaga.pl odwołuje do naszego porównania abonamentów rodzinnych w artykule „Oferta grupowa Plusa – sprawdź czy się opłaca!”. Chcesz sprawdzić? Przeczytaj artykuł! 😉

polskigsm.pl

Temat opłacalności ofert grupowych podjął także polskigsm. W artykule na ten temat, odsyła do naszego porównania abonamentów rodzinnych.

cgsm.pl

Na cgsm znajdziecie wpis: Najtańszy abonament rodzinny TOP 5 ofert! On także kieruje czytelników do naszego porównania najtańszych abonamentów rodzinnych. Modny temat!

gsm-world.pl

Gsm-world pisze w jednym artykule o najtańszym internecie domowym i odsyła czytelników do naszego zestawienia na ten temat. Zajrzyjcie!

smartfonyforum.pl

Miło nam, że także strona smartfonyforum odsyła do nas!

nowetelefony.pl

Nowetelefony odpowiadają na pytanie: Telefon z abonamentem czy bez? W tym artykule znajdziecie link do naszego zestawienia smartfonów do 1000 zł. Zajrzyjcie i tu, i tu – warto!

gsm-rybnik.pl

Gsm-rybnik podaje swoje TOP 5 najtańszych abonamentów bez telefonu i przy tej okazji kieruje też do naszego porównania najtańszych abonamentów rodzinnych.

premium-mobile.com.pl

Także strona premium-mobile.com.pl odwołuje do naszego poradnika „Jak dbać o swój telefon?”

iuczelnia.edu.pl

iuczelnia napisała o nas! Zobaczcie co naszym portalu myślą inni!

greenflypl.nazwa.pl

Strona greenflypl.nazwa.pl doradzając jaki telefon wybrać odsyła do naszej porównywarki smartfonów.

gsmitechnologia.pl

Kolejna strona jaka odwołuje do naszego porównania najtańszych abonamentów to gsmitechnologia.pl. Zachęcamy szczególnie do przeczytania artykułu Najtańsze oferty GSM – u kogo się opłaca?

Wszystkim wyżej wymienionym bardzo dziękujemy za powoływanie się na nasze artykuły. Cenimy Wasze zaufanie i obiecujemy, że będziemy starali się go nie zawieźć!