Rozrywka Wiadomości

Orange już nie zapłaci za nasz bilet do kina

Środy z Orange

Wczorajsza środa była ostatnią, kiedy mogliśmy skorzystać z promocji Środy z Orange. Z dniem 30 sierpnia zakończyła się ta popularna promocja. W jej miejscu pojawiła się nowa, tzw. Środy z Orange VOD.

Zobacz też: Abonament rodzinny duet – ranking

Megaśrody i Środy z Orange VOD

W poprzedniej promocji mogliśmy dostać za darmo drugi bilet na seans filmowy w Multikinie. Wystarczyło, że wyślemy sms o treści FILM na numer 241. Zastępująca ją Środa z Orange VOD dotyczy tylko abonentów usługi Orange TV, a więc będzie mieć mniejszy zasięg. Dzięki niej będziemy mogli w każdą środę wypożyczyć do 10 filmów z Orange VOD za złotówkę każdy. Filmy – bez reklam – będziemy mogli oglądać przez 48 godzin od wypożyczenia.

Jak podaje operator Orange, przez 8 lat trwania tej ciekawej promocji kina odwiedziło 9 mln widzów i stanowili oni aż 60% środowej widowni. Orange odebrał 7,5 miliona SMS-ów, a przy kinowych kasach wykorzystanych zostało 4,5 mln kodów promocyjnych.

Multikino, aby nie pogorszyć środowych statystyk, wprowadza własną promocję – Megaśrody. Dzięki niej co tydzień w środy wszystkie seanse 2D i 3D będą kosztować 14,90 zł. Oczywiście w przypadku filmów 3D trzeba będzie dopłacić za okulary, a za seans w sali Xtreme dopłacimy 3 złote. Obydwie nowe promocje będą dostępne już od następnej środy, czyli od 6 września.

Zobacz też: Tanie abonamenty bez smartfona w ofercie

Znam kilka osób, które często korzystały ze Środy w Orange i nie są one zadowolone z zakończenia tej promocji, a komentarze dotyczące tej sprawy tylko potwierdzają, że nie jest to posunięcie, które podoba się klientom Orange i nie tylko. A nowe Środy z Orange VOD raczej tego nie zastąpią.

Środy z Orange VOD

Zobacz też: Ranking sieci komórkowych

Brak ocen