Porównanie ofert

Najlepsze oferty na kartę – zestawienie

najlepsze oferty na kartę

Najlepsze oferty na kartę – zestawienie

Dzisiaj przyjrzymy się, jakie ciekawe oferty na kartę mają dla nas operatorzy sieci komórkowych w Polsce. Oferty na kartę zawsze były atrakcyjne. Możliwość płacenia za usługi tylko wtedy, kiedy z nich korzystamy pozwala w takich taryfach na dużą elastyczność. Oczywiście pod warunkiem, że nie przeszkadza nam bariera w postaci braku środków na koncie.

Jednak obecnie taki problem powoli staje się przeszłością. Za rozsądne pieniądze otrzymamy ofertę na kartę, w której dostaniemy zarówno nielimitowane rozmowy i SMS-y, jak i często pokaźny pakiet danych. Stąd też jeżeli szukasz dobrej oferty na kartę, poniżej z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Oferty, które dla Was zebraliśmy łączą w ramach określonych pakietów następujące rzeczy:

Oferty są ważne na dzień 12.12.2017.

Najlepsze oferty na kartę – zestawienie
[supsystic-tables id=41]

*Termin ważności usług wychodzących/przychodzących

Podsumowanie oferty na kartę

Czołówka naszego zestawienia to oferty na kartę, które wyróżniają się ilością oferowanego internetu. Orange za doładowanie w wysokości 30 złotych i wybór podanego pakietu da nam w sumie 50 GB, co jest bardzo imponującą wartością. a2mobile jako jedyny oferuje nielimitowany internet za niecałe 20 złotych miesięcznie, jednak fakt, że już po 5 GB prędkość zostaje ograniczona do 1 MB/s. Mobile Vikings pozwala nam na kumulowanie pakieru danych, co oznacza, że po paru miesiącach możemy mieć więcej internetu niż w Orange -perspektywa posiadania pakietu danych powyżej 100 gigabajtów brzmi bardzo fajnie, ale z drugiej strony, jeżeli jesteśmy w stanie zebrać tego internetu tak dużo, to tak naprawdę oznacza to, że nie potrzebujemy tak dużego pakietu. Nju Mobile za to oferuje nam internet „stażowy” i po 24 miesiącach możemy mieć nawet 3 razy więcej internetu niż na starcie.

Dwa kolejne miejsca zajmują oferty, które jako jedyne w tym zestawieniu dają nam rok ważności połączeń wychodzących. Jeżeli korzystamy z telefonu bardzo sporadycznie, wybór takiego pakietu może zaoszczędzić nam mnóstwo pieniędzy.

Kolejne oferty na kartę pozostałych sieci są już do siebie bardzo zbliżone. Zarówno pod względem cen, jak i oferowanych usług. Jeżeli ktoś jest zainteresowany którąś z nich, to warto przyjrzeć się dodatkowym promocjom oferowanym przez poszczególne sieci. Zawsze możemy trafić na atrakcyjną czasową promocję, która sprawi, że akurat ta oferta w danym momencie będzie wyróżniać się dla nas na tle konkurencji.

Jeżeli chcecie porównać, jak wyglądają oferty na kartę na tle ofert abonamentowych w podobnych lub niższych cenach, mamy dla Was zestawienia takich abonamentów Najtańszy abonament z internetem bez telefonu oraz Najtańsze oferty abonamentowe bez telefonu. Czy Waszym zdaniem oferty na kartę są lepsze od tych na abonament? Dajcie nam znać w komentarzach.

Najlepsze oferty na kartę – zestawienie
4.7 (93%) 20 votes