Smartfony

LG V30 zaczaruje nas swoim brzmieniem

Pod koniec sierpnia szykuje się premiera nowego flagowca od LG, V30. To, co sprawia, że seria V jest taka interesująca to to, ile LG stara się upchać do swoich smartfonów. W poprzedniku – V20 – mogliśmy znaleźć modne obecnie podwójne kamery, wyjmowaną baterię, solidną obudowę, dwa ekrany i potężny procesor Snapdragona. Na dodatek był to pierwszy model telefonu, który posiadał Androida Nougat.

Liczy się to, co słyszysz

Inną rzeczą, jaką wyróżniał się V20, były świetne możliwości audio. A to dzięki układowi Hi-Fi Quad DAC, który będzie też obecny w V30. Zdaniem LG, to co będzie oferować ich najnowszy smartfon w zakresie dźwięku będzie „niespotykane dotychczas wśród smartfonów”.Wspomniany zaawansowany Hi-Fi Quad DAC będzie wspierany przez nowe cyfrowe filtry oraz ustawienia dzwięku (zdjęcie poniżej).LG V30 - ustawienia dżwięku

Poza tym w LG V30 udało się ograniczyć stopień zniekształceń do 0,0002%. Prawy i lewy kanał audio będą sterowane osobno. V30 będzie posiadać też między innymi bardzo dobrej jakości cyfrowy dyktafon. Według LG, ma on bardzo szeroki zakres, co pozwala na nagrywanie „od szeptów po burze” bez żadnych zniekształceń.

Dobra jakość dźwięku z telefonie jest bardzo ważna, a ten smartfon będzie mógł ją zagwarantować. Warto dodać, że razem z telefonem dostaniemy słuchawki B&O PLAY. Aczkolwiek, jak zapewnia LG, nawet korzystając ze zwykłych słuchawek, uzyskamy świetne wrażenia dźwiękowe.

Premiera LG V30 odbędzie się 31 sierpnia i będzie transmitowana na żywo.

Brak ocen