Wszystkie Telefon

Telefony

Telefon, to dziś znacznie więcej niż urządzenie do wykonywania połączeń. Koniecznie zobacz naszą bazę telefonów i wybierz swojego nowego smartfona! Telefony między innymi od: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo, LG, Sony, Nokia, HTC, Motorola  i nie tylko. W naszej bazie znajdziesz zarówno najnowsze flagowce, jak i budżetowe telefony na każdą rękę. Zobacz też nasze porównania: abonament z telefonem za 1 zł oraz najtańszy abonament bez telefonu. Sprawdź co ma dla Ciebie nasza porównywarka telefonów.

Telefon Apple

Telefon, smartfon – po prostu iPhone. Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony. Minęło ponad 10 lat od kiedy pierwszy iPhone został zaprezentowany przez firmę Apple. Od początku urządzenie odznaczało się wyjątkową stylistyką, ponadczasowym wyglądem, a przede wszystkim szybkością i wydajnością. Jakość materiałów z których stworzony jest smartfon Apple, oraz historia marki, powodują że ten telefon wyróżnia się także wysoką ceną. System operacyjny w tym smartfonie to IOS.

Według opinii zwolenników iPhone’a, właśnie oprogramowanie odpowiada za niezawodność. Często jednak, kłopot z pobraniem zdjęć czy wgraniem muzyki, przedstawiane są jako wada. Do tych, można by przypuszczać prozaicznych czynności należy używać dedykowanego oprogramowania jakim jest iTunes. Jednak na koniec, wybór należy do Ciebie. Wybierając opcję na abonament z telefonem, nawet w 3 lata może udać się przetestować 3 różne urządzenia. Sprawdź dostępne modele iPhone’a. Poniżej porównywarka telefonów iPhone


Telefony Samsung

Najbardziej rozpoznawanym producentem telefonów w naszym kraju jest południowokoreańska firma Samsung. Zdaniem wielu, Samsung to bezpośredni konkurent smartfona Apple. Dywagacje na temat, który telefon jest lepszy często przypominają dyskusję o wyższości Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem. Próbując skupić się na opiniach obiektywnych, jako pierwszą zaletę użytkownicy przedstawiają baterię. Jeżeli chodzi o czas, który bateria w telefonach Samsung wytrzymuje bez ładowania, to większość testów wskazuje, iż jest on dłuższy niż w przypadku telefonu Apple.

Kolejnym ważnym punktem, a dla rzeszy odbiorców wręcz najważniejszym jest system operacyjny. W przypadku Samsunga jest to Android, powszechny, ogólnodostępny, rozwijany przez developerów na całym świecie. Nie potrzeba instalować specjalnych aplikacji czy programów, aby zsynchronizować smartfony Samsunga z dowolnym komputerem. Dodatkowo liczba modeli Samsunga jest ogromna i wydaje się że każdy jest w stanie znaleźć telefon w odpowiedniej cenie. Czy Samsung to najlepszy wybór? Każdy ma inne preferencje i warto samemu sprawdzić kupując nowego Samsunga w sklepie lub otrzymując telefon w abonamencie. Poniżej porównywarka telefonów Samsung

.

Telefony, smartfony, Samsung

.

Smartfony Xiaomi

Xiaomi to chiński producent telefonów. Od początku działalności, sposób promocji firmy był dość kontrowersyjny. Chodzi głównie o zarzuty dotyczące zbytniego inspirowania się modelem sprzedaży i marketingu od Apple. Nie przeszkodziło to jednak, aby telefony z Chin trafiły również na polski rynek. Za niewątpliwy sukces Xiaomi odpowiada: atrakcyjny wygląd, jakość wykonania na dobrym poziomie, niezły aparat, oraz co najważniejsze bardzo rozsądna cena. Szukając opinii na temat smartfonów Xiaomi, przeważają oceny pozytywne.

W większości użytkownicy dają wysokie noty, spoglądając na ogół cech przez pryzmat ceny. Zdarzają się także opinie niezbyt pochlebne i tutaj mamy głównie do czynienia z problemami z zasięgiem. Tylko czy zasięg to akurat kwestia wyłącznie urządzenia? Druga sprawa to zdjęcia, użytkownicy wskazują wyświetlacz telefonu jako jedyne miejsce do ekspozycji zdjęć. Oczywiście ilu ludzi tyle zdań, a w przypadku polaków to jeszcze więcej. Ogólna ocena smartfonów Xiaomi jest pozytywna, dlatego jeśli ktoś poszukuje nowoczesnego telefonu w rozsądnej cenie to telefon od Xiaomi będzie najodpowiedniejszy. Poniżej porównywarka telefonów Xiaomi

smartfon, telefon, xiaomi

Telefony Acer

Acer to tajwańska firma, która została założona w 1976 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją sprzętu elektronicznego. Na początku zatrudniała tylko 11 osób, jednak obecnie jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów i dystrybutorów sprzętu elektronicznego, głównie do użytku w komputerach. Acer powszechnie znany jest z produkcji wielu różnych urządzeń, w tym tablety, monitory, desktopy czy smartfony

Pierwszy telefon Acer trafił na rynek w 2013 roku. Od tego czasu firma kilkukrotnie próbowała zaistnieć na rynku smartfonów, ale nie skutecznie. Teraz skupiają się głównie na produkcji laptopów i tabletów

Telefony Alcatel

Alcatel to jedna z najstarszych firm, która może pochwalić się produkcją smartfonów. Historia tego przedsiębiorstwa sięga aż końca XIX wieku, iedy w 1898 roku została założona spółka CGE. Przez lata zajmowała się ona transportem, elektryką, komunikacją oraz elektroniką. Znana m.in. dzięki produkcji superszybkich pociągów TGV.

Następnym etapem w rozwoju firmy był zakup akcji firmy ITT Corporation i zmiana nazwy na Alcatel Alsthom, a następnie w 1995 roku na Alcatel. Od tego momentu firma całkowicie poświęciła się telekomunikacji. Pod koniec lat 90 Alcatel konkurował z największymi producentami telefonów komórkowych tamtego okresu: Motorolą, Nokiią Ericssonem i Siemensem.

Jednak ostatecznie telefony Alcatel nie stały się tak popularne i po mimo regularnie wydawanych nowych modeli, firma ta nie jest już tak popularna jak kiedyś. Alcatel znalazł swoją niszę w smartfonach budżetowych, których ceny najczęsciej oscylują w ganicach 500 zł, są to urządzenia z serii Alcatel POP 4 oraz Alcatel Pixi.

Telefony Asus

Asus został założony w 1989 roku przez byłych pracowników Acera. Podobnie jak ta firma, Asus znany jest przede wszystkim ze sprzętu elektronicznego związanego z komputerami oraz routerami. Nazwa firmy pochodzi od skrzydlatego rumaka z mitologii greckiej – Pegaza (Pegasus), a pierwsze trzy litery miały zostać usunięte dla lepszego pozycjonowania firmy w Internecie.

Asus stosunkowo wcześnie wszedł na rynek telefonów komórkowych. Premiera pierwszego modelu telefonu komórkowego marki Asus – J100 – miała miejsce na przełomie września i października 2003 roku.

Firma słynie przede wszystkim ze smartfonów serii Asus ZenFone, które mieszczą się  przedziale telefonów budżetowych oraz tych ze średniej półki. Chociaż telefony Asus cieszą się dobrą opinią – podobnie jak inne urządzenia tego producenta – to nigdy nie zyskały wielkiej popularności w Polsce.

Telefony BlacBerry

Pierwysz telefon BlackBerry miał swoją premierę w 1999 roku. Kanadyjska firma od początku skupiała się na produktywności i bezpieczeństwie telefonów. Stąd też obecność analogowej klawiatury na niemal wszystkich modelach BlackBerry. Telefony te korzystały z własnego systemu operacyjnego do roku 2013. Urządzenia te uważane są za niezwykle istotne dla rozwoju telefonów komórkowych, jako pierwsze posiadały rozbudowane funkcje korzystania z telefonów (porównywalne do pierwszych smartfonów) i to telefony BlackBerry przez długi czas najlepiej spisywały się w przeglądaniu internetu przez telefon.

Przez pewien czas BlackBerry był jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów smartfonów, a z jego usług w szczytowym momencie, w 2013 roku, korzystało 85 milionów klientów. Jednak pozycja tej firmy zaczęła mocno spadać, na rzecz urządzeń z Androidem i iOS, w ciągu trzech kolejnych lat, liczba klientów BlackBerry skurczyła się do 23 milionów w 2016 roku.

Chociaż obecnie telefony BlackBerry są rzadkością, to ciągle są polecane jako świetne urządzenia dla każdego, kto przedkłada produktywność i bezpieczeństwo nad rozrywkę i gadżeciarstwo.

Telefony Honor

Honor to submarka Huawei, która została pierwszy raz zaprezentowana na arenie międzynarodowej w Berlinie 28 października 2014 roku, ale jej początki sięgają 2011. Honor to oprócz smartfonów także tablety oraz urządzenia wearable. Do połowy 2016 roku Honor sprzedał 60 milionów smartfonów i wygenerował 5 miliardów zysku.

Chociaż czasami telefony Honor są dostępne w sklepach stacjonarnych, to głównym sposobem sprzedaży tych urządzeń są sklepy online. Dzięki temu Honor oszczędza na kosztach operacyjnych i może sprzedawać telefony w niższych cenach.

Telefony Honor bardzo szybko zyskują na popularności wszędzie tam, gdzie się pojawią. Honor 6X przez wiele portali technologicznych był nazwyany najlepszym urządzeniem CES 2017. Honor 9 sprzedał się w milionie egzemplarzy już w pierwszym miesiącu od debiutu.

Obecnie popularne telefony tej marki to Honor 7, Honor 8 czy Honor 9. Poniżej porównywarka telefonów Honor

Telefony Huawei

Chiński gigant miał bardzo skromne początki. Firma założona w 1987 roku w małej rybackie miejscowości była jednoosobową firmą zajmującą się sprzedażą przełączników sieciowych. W ciągu trzech dziesięcioleci stała się jedną z największych firm na świecie, dogoniła Samsunga i Apple’a i razem z nimi tworzy pierwszą trójkę globalnych telekomunikacyjnych gigantów.

Huawei produkuje telefony pod własną marką od niedawna, bo od 2012 roku. To tym bardziej pokazuje, jak wielkim wyczynem było w wykonaniu tej firmy doścignięcie innych wielkich firm tworzących smartfony. Również w Polsce po debiucie (i zaangażowaniu w reklamy Roberta Lewandowskiego) Huawei niemal momentalnie stał się jednym z najpopularniejszych producentów słuchawek.

Huawei dzięki wielkiemu zapleczu technologicznemu i finansowemu sam produkuje autorskie procesory Kirin do swoich urządzeń – które obecnie mogą pochwalić się nie tylko niemal niezrównaną wydajnością ale także wsparciem sztucznej inteligencji. Warto tez zaznaczyć, że Huawei mocno wspiera rozwój IoT i przede wszystkim jest czołowym innowatorem w rozwoju sieci 5G. to właśnie ta firma przewodzi rewolucji, jaką przyniesie technologia 5G.

Oprócz ciągle popularnych modemów bezprzewodowych w Polsce, Huawei ma wiele linii smartfonów, które bez przerwy zyskują na popularności. Są to flagowe serie Mate (np. Huawei Mate 10) oraz P (Huawei P20), czy budżetowe modele z serii Y. Huawei produkuje telefony praktycznie w każdym przedziale cenowym. Poniżej porównywarka telefonów Huawei

Telefony Lenovo

Początki firmy Lenovo, sięgające lat 80-tych, związane zbyły z komputerami osobistymi. Firma -pod nazwą Legend – zajmowała się redystrybucją komputerów IBM.  Potem firma zaczęła tworzyć własne urządzenia, operiając się o procesory Pentium. Firma zyskała bardzo dużo na wieloletniej współpracy z IBM. Obecnie oferta korporacji obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Motorola), tablety, aplikacje oraz rozwiązania z zakresu Smart Home.

Chociaż nie tak potężna jak Huawei, marka Lenovo również jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie rodem z Chin. W ostatnich latach najbardziej jednak Lenovo zyskało dzięki laptopom z serii Yoga, czyli tzw urządzeń 2-in-1, które spełniają rolę zarówno tableta, jak i laptopa.

Najpopularniejszymi telefonami Lenovo w Polsce są urządzenia z serii K, jak chociażby telefon Lenovo K5. Równie popularne są jednak telefony Motoroli, którą Lenovo odkupiło od Google w 2014 roku za niecałe 3 miliardy dolarów.

Telefon LG

LG jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych południowokoreańskich koncernów, tuż obok Samsunga, Hyundaia i grupy SK. LG to nie tylko elektronika i telekomunikacja, firma ta działa również w branży chemicznej. Została założona tuż po II Wojnie Światowej, w 1947 roku pod nazwą GoldStar. Zmiana nazwy na LG Electronics nastąpiła w połowie lat 90-tych. Razem z holenderskim Phillipsem (obecnie spółka LG Display) jest wiodącym na świecie producentem matryc instalowanych w monitorach komputerowych i telewizorach.

Początkowo LG nie odnosiło dużych sukcesów na polu telefonów komórkowych. Konkurencja w postaci takich gigantów jak Nokia, Siemens, Sony Ericsson i Motorola była zbyt silna, a marka LG zbyt egzotyczna dla europejczyków czy amerykanów.

Sukcesy zaczęły pojawiać się wraz z upadkiem działu mobilnego Siemensa i wprowadzenia innowacyjnych jak na tamte czasy telefonów komórkowych z sliderem. A wraz z nastaniem ery smartfonów, LG jako pierwszy zaprezentował budżetowy telefon z ekranem dotykowym – LG Cookie. Teraz jednak najpopularniejsze smartfonych tej firmy to mocne urządzenia z serii G oraz Q, jak telefon G7 Thinq, czy telefon LG V30.

Telefon Maxcom

Maxcom niemal od początku swojego istnienia – czyli od 2001 roku – nastawiał się na sprzedaż urządzeń dla osób starszych. Na początku oczywiście były to telefony stacjonarne dla seniorów. W 2010 roku Maxcom dodał do oferty pierwszy klasyczny telefon komórkowy (rozpoczęcie linii classic). W 2014 w sprzedaży pojawiły się pierwsze smartfony z linii strong.

Obecnie Maxcom kontynuuje strategię sprzedaży urządzeń dedykowanych dla seniorów, często współpracując z dyskontami oraz sieciami komórkowymi.

Telefony Motorola

Motorola została założona na przedmieściach Chicago jeszcze przed II Wojną Światową. To właśnie Motorola jako pierwsza rozpoczęła produkcję telefonów komórkowych na masową skalę, z modelem DynaTAC z 1983 roku. To Motorola zaczęła mobilną rewolucję.

Największe sukcesy Motoroli to lata 90-te, tuż przed rozpoczęciem dominacji Nokii. W 1996 na rynku pojawił się StarTAC, który sprzedał się w 60 milionach egzempalrzy. Jednak pod koniec lat 90-tych Nokia zaczęła swój marsz ku wieloletniej dominacji rynku telefonów komórkowych. Ale Motorola ciągle się liczyła. Kultowy RAZR C3 z 2004 roku sprzedał się w 130 milionach sztuk! Ale w końcu firma musiała uznać wyższość nie tylko Nokii, ale też Siemensa i Sony Ericssona.

W 2011 firmę kupił Google, a 3 lata później została odkupiona przez Lenovo. Obecnie Motorola to przede wszystkim dobre smartfony – jak telefon Moto 5Gs, czy telefon Moto Z- wyróżniające się możliwością podłączania modułów, co jest cechą unikalną w świecie telefonów komórkowych. Poniżej porównywarka telefonów Motorola.

Telefon myPhone

Istniejące od 2008 przedsiębiorstwo myPhone zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów (pod nazwą myTab) na terenie Polski oraz takich państw jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Austria, Niemcy.

Urządzenia myPhone najczęściej określane są mianem telefonów dla seniora, jednak seria Hammer może zostać polecona każdemu, kto pracuje w trudnych warunkach i potrzebuje pancernego telefonu/smartfona, który przetrwa bardzo wiele.

Telefony Nokia

Firma rodem z Finlandii to prawdziwy senior wśród producentów telefonów komórkowych. Początki Nokii sięgają aż 1865 roku. Przedsiębiorstwo pierwotnie zajmowało się produkcją masy papierniczej, a następnie kabli i galanterii gumowej. Na przestrzeni lat Nokia kierowała się coraz mocniej ku rynkowi RTV. Potem stała się dostarczycielem podzespołów elektronicznych. Po uruchomieniu działu Nokia Mobile Phones, w roku 1981 Nokia rozpoczęła produkcję  pierwszych modeli telefonów samochodowych pracujących w pierwszej sieci komórkowej na świecie ­- NMT.

W drugiej połowie lat 90-tych Nokia stała się stała się światowym liderem w segmencie telefonów komórkowych. Ten stan trwał aż do roku 2009. Następne lata to zaskakujący obrót spraw. Nokia przespała smartfonową rewolucję, przez co szybko została zmarginalizowana. W 2014 roku dział mobilny został przejęty przez Microsoft (całkowicie nieudana przygoda z Windowsem na smartfonych) a po dwóch latach odsprzedany do Foxconna.

Jednak ostatnie kilkanaście miesięcy to powrót Nokii na salony – może nie w pełnej glorii i chwale, ale Nokia znowu robi telefony. Są to nowoczesne smartfony w różnych kategoriach cenowych, jak telefon Nokia 3, Nokia 5, czy mocna Nokia 8.

Telefony Sony Xperia

Sony jest jednym z największych globalnych producentów sprzętu elektronicznego, który potęgę zbudował w latach 70-tych i 80-tych. Wprowadził na rynek takie innowacyjne technologie i towary, jak płyta CD, Walkman czy Discman.

Na rynek telefonów Sony wkroczyło, łącząc się ze szwedzkim Ericssonem. Celem było złamanie dominacji Nokii. Chociaż nigdy się to nie udało, to przez kilka lat Sony Ericsson był liczącym się graczem na rynku, z modelami telefonów T610, K750 oraz linią W.

Po wejściu do gry smartfonów, dominację po Nokii przejęły Apple i Samsung, ale Sony ciągle tworzy świetne smartfony, które przede wszystkim wyróżniają się wyglądem od całej masy podobnie wyglądających „tabliczkowych” smartfonów, jednocześnie oferując topową konfigurację. Oczywiście dotyczy to linii Sony Xperia i flagowych reprezentantów – XZ1 oraz XZ2

Znajdź swój telefon!

APPLE iPhone 6s specyfikacja i opis
4.4 (87.14%) 14 votes

APPLE iPhone 6s specyfikacja i opis
APPLE iPhone 6s specyfikacja i opis

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10. iPhone 6s jest dostępny w 4 wersjach kolorystyc [...]

APPLE iPhone SE specyfikacja i opis
APPLE iPhone SE specyfikacja i opis

iPhone SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iPhone'a 6s. 12-me [...]

LG Leon specyfikacja i opis
LG Leon specyfikacja i opis

LG Leon to budżetowy telefon na każdą kieszeń, zarówno pod względem ceny, jak i wielkości. LG Leon posiada wyświetlacz IPS przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 854 x 480, co przekłada się na stosunkowo niewielką gęstość pikseli na poziomie 218 [...]

Smartfon APPLE iPhone 6s 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 6s 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 9....

Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Gwiezdna szarość
Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Gwiezdna szarość

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 6s Plus z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 9....

Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 6s Plus z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 9....

Smartfon HUAWEI Mate 9 Pro Tytaniczny Szary
Smartfon HUAWEI Mate 9 Pro Tytaniczny Szary

Huawei Mate 9 Pro jest inspirowany potęgą designu i rozwiązaniami technologicznymi, które sprawiają, że życie staje się lepsze, i otwierają przed Tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki połączeniu niezwykłego piękna z wyjątkową interakt [...]

Smartfon HUAWEI Mate 9 Pro Złoty
Smartfon HUAWEI Mate 9 Pro Złoty

Huawei Mate 9 Pro jest inspirowany potęgą designu i rozwiązaniami technologicznymi, które sprawiają, że życie staje się lepsze, i otwierają przed Tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki połączeniu niezwykłego piękna z wyjątkową interakt [...]

Smartfon HUAWEI Mate 9 specyfikacja i opis
Smartfon HUAWEI Mate 9 specyfikacja i opis

Ośmiordzeniowy procesor Huawei Kirin 960 gwarantuje doskonałą pracę wszystkich funkcji i aplikacji Huawei Mate 9.  Dzięki podwójnemu aparatowi Leica z matrycą 20 Mpx + 12 Mpx RGB i optyczną stabilizacją obrazu, możemy wykonywać świetne zdjęcia [...]

Smartfon HUAWEI Mate 9 Srebrny
Smartfon HUAWEI Mate 9 Srebrny

Huawei Mate 9 jest inspirowany potęgą designu i rozwiązaniami technologicznymi, które sprawiają, że życie staje się lepsze, i otwierają przed Tobą świat nieograniczonych możliwości. Dzięki połączeniu niezwykłego piękna z wyjątkową interaktywno [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy A3 (2017) Black Sky
Smartfon SAMSUNG Galaxy A3 (2017) Black Sky

Smartfon Samsung Galaxy A3 (2017) z ekranem Super AMOLED o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 1280 x 720. Wyposażony w 8-rdzeniowy procesor 1.6 GHz, 16 GB pamięci wewnętrznej oraz system operacyjny Android....

Smartfon SAMSUNG Galaxy A5 (2017) Black Sky
Smartfon SAMSUNG Galaxy A5 (2017) Black Sky

Smartfon Samsung Galaxy A5 (2017) z ekranem o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 8-rdzeniowy procesor 1.9 GHz, 32 GB pamięci wewnętrznej i system operacyjny Android....

Smartfon SAMSUNG Galaxy A8 Czarny
Smartfon SAMSUNG Galaxy A8 Czarny

Samsung Galaxy A8 to praktyczny i stylowy smartfon wyposażony w ekran Infinity Display i podwójny przedni aparat.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor gwarantuje doskonałą pracę wszystkich funkcji i aplikacji 5,6-calowy ekran FHD+ z technologią Al [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy J3 (2016) Biały
Smartfon SAMSUNG Galaxy J3 (2016) Biały

Smartfon Samsung Galaxy J3 (wersja 2016) z ekranem o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280 x 720. Wyposażony w czterordzeniowy procesor 1.5 GHz, 1.5 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB. Zainstalowany system operacyjny: An [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy J5 (2017) Dual SIM Złoty SM-J530FZDDXEO
Smartfon SAMSUNG Galaxy J5 (2017) Dual SIM Złoty SM-J530FZDDXEO

Obudowa Samsung Galaxy J5 (2017) Dual SIM łączy w sobie elegancję i wytrzymałość. Wysokiej jakości wykończenie i zintegrowana metalowa ramka ochroniają smartfon przed zadrapaniami, by pozostał nieskazitelnie piękny dłużej.Korzyści: Ośmiordzeni [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy S7 32GB Czarny
Smartfon SAMSUNG Galaxy S7 32GB Czarny

Hero S7 flat Rich - final Samsung odrobił zadanie domowe i Galaxy S7 jest zdecydowanie jednym z lepszych smartfonów, jakie w tym roku trafią na rynek Gazeta.pl, Kamil Mizera, Joanna Sosnowska, 09.03.2015 Galaxy S7 to prawdopodobnie najlepszy s [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy S7 Edge 32GB Niebieski (Blue Coral)
Smartfon SAMSUNG Galaxy S7 Edge 32GB Niebieski (Blue Coral)

Galaxy S7 Edge Samsung odrobił zadanie domowe i Galaxy S7 jest zdecydowanie jednym z lepszych smartfonów, jakie w tym roku trafią na rynek Gazeta.pl, Kamil Mizera, Joanna Sosnowska, 09.03.2015Galaxy S7 to prawdopodobnie najlepszy smartfon dla [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy S8 Midnight Black
Smartfon SAMSUNG Galaxy S8 Midnight Black

Kwintesencja dziedzictwa Samsung, które perfekcyjnie łączy najlepsze cechy Galaxy z przełomowym designem ekranu. Zarówno ekran Galaxy S8 5.8” wyświetla obraz o proporcjach 18.5:9 lepiej dostosowanych do odtwarzania plików video. Nowa technolog [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy S8+ Orchid Grey
Smartfon SAMSUNG Galaxy S8+ Orchid Grey

Kwintesencja dziedzictwa Samsung, które perfekcyjnie łączy najlepsze cechy Galaxy z przełomowym designem ekranu. Zarówno ekran Galaxy S8+ 6.2” wyświetla obraz o proporcjach 18.5:9 lepiej dostosowanych do odtwarzania plików video. Nowa technolo [...]

Smartfon SAMSUNG Galaxy S9 Coral Blue
Smartfon SAMSUNG Galaxy S9 Coral Blue

Smartfon Samsung Galaxy S9 (SM-G960FZBDXEO) to nowoczesny smartfon wyposażony w potężne podzespoły, ośmiordzeniowy procesor, 64GB pamięci wewnętrznej, 4 GB pamięci RAM oraz wyświetlacz Infinity Display QHD+ 5.8" Super Amoled....

Smartfon XIAOMI Mi Max 2 64GB Czarny
Smartfon XIAOMI Mi Max 2 64GB Czarny

Smartfon XIAOMI Mi Max 2 64GB Czarny...

Smartfon XIAOMI Mi Mix 2 64GB
Smartfon XIAOMI Mi Mix 2 64GB

Ze smartfonem Xiaomi Mi MIX 2 doświadczysz imponującej technologii full display. Krawędzie w Mi MIX 2 są o 12% węższe niż w jego poprzedniku, dzięki czemu osiągnęliśmy współczynnik proporcji ekranu 18:9 - to efekt nieustannej pogoni za innowac [...]

Smartfon XIAOMI Mi6 specyfikacja i opis
Smartfon XIAOMI Mi6 specyfikacja i opis

Xiaomi Mi6 posiada 5.15-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD. Daje to zagęszczenie pikseli na poziomie 428 PPI. Ekran smartfona posiada tryb ochrony oczu, w którym redukowane jest światło niebieskie, a także obniżana intensywność po [...]

Smartfon XIAOMI Redmi 5A Dual SIM LTE 2/16GB Różowy
Smartfon XIAOMI Redmi 5A Dual SIM LTE 2/16GB Różowy

Sylwetka Xiaomi Redmi 5A zachwyca kunsztem oraz jakością wykonania. Jest przy tym naprawdę poręczna i nie można odmówić jej gracji. Ale gustowna obudowa to zaledwie wstęp. We wnętrzu smartfona znajduje się czterordzeniowy procesor i 2GB pamięc [...]

Smartfon XIAOMI Redmi 5A Dual SIM LTE 2/16GB Szary
Smartfon XIAOMI Redmi 5A Dual SIM LTE 2/16GB Szary

Sylwetka Xiaomi Redmi 5A zachwyca kunsztem oraz jakością wykonania. Jest przy tym naprawdę poręczna i nie można odmówić jej gracji. Ale gustowna obudowa to zaledwie wstęp. We wnętrzu smartfona znajduje się czterordzeniowy procesor i 2GB pamięc [...]

Smartfon XIAOMI Redmi 5A Dual SIM LTE 2/16GB Złoty
Smartfon XIAOMI Redmi 5A Dual SIM LTE 2/16GB Złoty

Sylwetka Xiaomi Redmi 5A zachwyca kunsztem oraz jakością wykonania. Jest przy tym naprawdę poręczna i nie można odmówić jej gracji. Ale gustowna obudowa to zaledwie wstęp. We wnętrzu smartfona znajduje się czterordzeniowy procesor i 2GB pamięc [...]

Smartfon XIAOMI Redmi Note 4
Smartfon XIAOMI Redmi Note 4

Sylwetka Xiaomi Redmi Note 4 zachwyca kunsztem oraz jakością wykonania. Jest przy tym naprawdę poręczna i nie można odmówić jej gracji. Ale gustowna obudowa to zaledwie wstęp. We wnętrzu smartfona znajduje się ośmiordzeniowy procesor wykonany [...]

Smartfon XIAOMI Redmi Note 4 3/32GB Szary
Smartfon XIAOMI Redmi Note 4 3/32GB Szary

Sylwetka Xiaomi Redmi Note 4 zachwyca kunsztem oraz jakością wykonania. Jest przy tym naprawdę poręczna i nie można odmówić jej gracji. Ale gustowna obudowa to zaledwie wstęp. We wnętrzu smartfona znajduje się ośmiordzeniowy procesor wykonany [...]

Smartfon XIAOMI Redmi Note 5A 2/16GB Szary
Smartfon XIAOMI Redmi Note 5A 2/16GB Szary

Smartfon łączący w sobie zalety prostoty i funkcjonalności. Posiada smukłą obudowę, jest niezwykle lekki i przyjemny w dotyku. Pewnie leży w dłoni ułatwiając tym samym jego obsługę. Redmi Note 5A sprawia wrażenie kompaktowego, oferując jednocz [...]

Xiaomi Mi Max – specyfikacja i opis
Xiaomi Mi Max – specyfikacja i opis

Xiaomi Mi Max wyposażony został w 6,44-calowy ekran IPS LCD, który pracuje w rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli). Wyświetlacz zajmuje 74,8 % powierzchni przedniego panelu, który chroni Gorilla Glass 4 Corninga. Xiaomi zastosowało wyko [...]

Xiaomi Mi Note 2 specyfikacja i opis
Xiaomi Mi Note 2 specyfikacja i opis

Xiaomi Mi Note 2 to flagowiec Xiaomi z drugiej połowy 2016 roku. Pomimo czasu,  Xiaomi Mi Note 2 ciągle posiada specyfikację, jakiej może pozazdrościć większość telefonów z 2018 roku. Xiaomi zastosowało obustronnie zakrzywiony ekran OLED, proc [...]

Xiaomi Mi4 specyfikacja i opis
Xiaomi Mi4 specyfikacja i opis

W momencie premiery Xiaomi ogłosiło, że Mi4 był najszybszym smartfonem na rynku. Wynikać miało to nie tylko z faktu zastosowania najmocniejszej wersji Snapdragona 801 (MSM8974-AC) o taktowaniu do 2,5 GHz, ale również obecności 3 GB pamięci RAM [...]

Xiaomi Mi5 specyfikacja i opis
Xiaomi Mi5 specyfikacja i opis

Flagowy telefon Xiaomi Mi5 64GB – posiada 5,15-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080 pikseli), procesor Qualcomm® Snapdragon™ 820 Quad Core i czytnik linii papilarnych. Obudowa została wykonana z zakrzywionego na tyle szkła Corning Gorilla G [...]

Xiaomi Redmi 5 specyfikacja i opis
Xiaomi Redmi 5 specyfikacja i opis

Modele z serii Xiaomi Redmi 5 i Xiaomi Redmi 5 Plus oferują nie tylko dobrą jakość wykonania, szybkie działanie systemu, łatwą obsługę interfejsu MIUI 9, niezłe aparaty, dual SIM, LTE i jasne wyświetlacze, ale stworzone zostały również zgodnie [...]

Xiaomi Redmi Note 3 specyfikacja i opis
Xiaomi Redmi Note 3 specyfikacja i opis

6-rdzeniowy Snapdragon 650 oraz 2 GB RAM to nie jest pakiet, którego oczekiwalibyśmy płacąc za telefon tak mało. Xiaomi Redmi Note 3 posiada 5,5 calowy ekran o rozdzielczość Full HD. Wszystko to zamknięte jest w stylowej obudowie wykonanej z a [...]

Smartfon ALCATEL 3C Niebieski
Smartfon ALCATEL 3C Niebieski

Smartfon Alcatel 3C z przekątną ekranu 6 cali i proporcjami 18:9 posiada głowny aparat fotograficzny z matrycą 8 Mpix, aparat do selfie 5 Mpix, czytnik linii papilarnych oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Sercem urządzenia jest czterordzen [...]

Smartfon ALCATEL A3 Dual SIM Czarny
Smartfon ALCATEL A3 Dual SIM Czarny

Smartfon ALCATEL A3 Dual SIM Czarny...

Smartfon ALCATEL Idol 4 Szary
Smartfon ALCATEL Idol 4 Szary

Smartfon Alcatel Idol 4 z ekranem dotykowym o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 16 GB pamięci wewnętrznej, ośmiordzeniowy procesor oraz slot na karty pamięci microSD o pojemności do 512 GB. Posiada zainstalowany sy [...]

Smartfon ALCATEL Pixi 4 Plus Power Czarny
Smartfon ALCATEL Pixi 4 Plus Power Czarny

Alcatel Pixi 4 Plus Power to 5.5-calowy smartfon wyposażony w pojemną baterię i funkcję powerbanku.Korzyści: Czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1.3 GHz zapewni stabilną pracę wszystkich funkcji i aplikacji Wyświetlacz IPS o przekątnej 5. [...]

Smartfon ALCATEL POP 4S Szary
Smartfon ALCATEL POP 4S Szary

ALCATEL POP 4S to smartfon zaprojektowany po to, aby dopasować się do Twojej osobowości. Od grania w gry, przez oglądanie filmów, po przeglądanie stron www - będziesz zachwycony tym niezwykle funkcjonalnym urządzeniem....

Smartfon ALCATEL POP 4S Złoty
Smartfon ALCATEL POP 4S Złoty

ALCATEL POP 4S to smartfon zaprojektowany po to, aby dopasować się do Twojej osobowości. Od grania w gry, przez oglądanie filmów, po przeglądanie stron www - będziesz zachwycony tym niezwykle funkcjonalnym urządzeniem....

Smartfon ALCATEL U5 Szary
Smartfon ALCATEL U5 Szary

U5 ma pięciocalowy wyświetlacz, łączy się z siecią 4G LTE i zadbano o to, żeby polubili go miłośnicy selfie. Wbudowane funkcje Face Mask i Face Show, zbliżone do tych znanych ze Snapchata, mają zapewnić sporo zabawy podczas pstrykania autoport [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Czarny
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Onyks
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Onyks

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Onyks
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Onyks

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Czarny
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Onyx MQTX2PM/A
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Onyx MQTX2PM/A

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Czarny
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany sy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany sy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany sy [...]