Wszystkie Telefon

Telefon, to dziś znacznie więcej niż urządzenie do wykonywania połączeń. Koniecznie zobacz naszą bazę telefonów i wybierz swojego nowego smartfona! Telefony między innymi od: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Lenovo, LG, Sony, Nokia, HTC, Motorola  i nie tylko. W naszej bazie znajdziesz zarówno najnowsze flagowce, jak i budżetowe telefony na każdą rękę. Zobacz też nasze porównania: abonament z telefonem za 1 zł oraz najtańszy abonament bez telefonu.

Telefon Apple

Telefon, smartfon – po prostu iPhone. Przez jednych kochany, przez innych znienawidzony. Minęło ponad 10 lat od kiedy pierwszy iPhone został zaprezentowany przez firmę Apple. Od początku urządzenie odznaczało się wyjątkową stylistyką, ponadczasowym wyglądem, a przede wszystkim szybkością i wydajnością. Jakość materiałów z których stworzony jest smartfon Apple, oraz historia marki, powodują że ten telefon wyróżnia się także wysoką ceną. System operacyjny w tym smartfonie to IOS.

Według opinii zwolenników iPhone’a, właśnie oprogramowanie odpowiada za niezawodność. Często jednak, kłopot z pobraniem zdjęć czy wgraniem muzyki, przedstawiane są jako wada. Do tych, można by przypuszczać prozaicznych czynności należy używać dedykowanego oprogramowania jakim jest iTunes. Jednak na koniec, wybór należy do Ciebie. Wybierając opcję na abonament z telefonem, nawet w 3 lata może udać się przetestować 3 różne urządzenia. Sprawdź dostępne modele iPhone’a

Telefony Samsung

Najbardziej rozpoznawanym producentem telefonów w naszym kraju jest południowokoreańska firma Samsung. Zdaniem wielu, Samsung to bezpośredni konkurent smartfona Apple. Dywagacje na temat, który telefon jest lepszy często przypominają dyskusję o wyższości Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem. Próbując skupić się na opiniach obiektywnych, jako pierwszą zaletę użytkownicy przedstawiają baterię. Jeżeli chodzi o czas, który bateria w telefonach Samsung wytrzymuje bez ładowania, to większość testów wskazuje, iż jest on dłuższy niż w przypadku telefonu Apple.

Kolejnym ważnym punktem, a dla rzeszy odbiorców wręcz najważniejszym jest system operacyjny. W przypadku Samsunga jest to Android, powszechny, ogólnodostępny, rozwijany przez developerów na całym świecie. Nie potrzeba instalować specjalnych aplikacji czy programów, aby zsynchronizować smartfony Samsunga z dowolnym komputerem. Dodatkowo liczba modeli Samsunga jest ogromna i wydaje się że każdy jest w stanie znaleźć telefon w odpowiedniej cenie. Czy Samsung to najlepszy wybór? Każdy ma inne preferencje i warto samemu sprawdzić kupując nowego Samsunga w sklepie lub otrzymując telefon w abonamencie.

.

Telefony, smartfony, Samsung

.

Smartfony Xiaomi

Xiaomi to chiński producent telefonów. Od początku działalności, sposób promocji firmy był dość kontrowersyjny. Chodzi głównie o zarzuty dotyczące zbytniego inspirowania się modelem sprzedaży i marketingu od Apple. Nie przeszkodziło to jednak, aby telefony z Chin trafiły również na polski rynek. Za niewątpliwy sukces Xiaomi odpowiada: atrakcyjny wygląd, jakość wykonania na dobrym poziomie, niezły aparat, oraz co najważniejsze bardzo rozsądna cena. Szukając opinii na temat smartfonów Xiaomi, przeważają oceny pozytywne.

W większości użytkownicy dają wysokie noty, spoglądając na ogół cech przez pryzmat ceny. Zdarzają się także opinie niezbyt pochlebne i tutaj mamy głównie do czynienia z problemami z zasięgiem. Tylko czy zasięg to akurat kwestia wyłącznie urządzenia? Druga sprawa to zdjęcia, użytkownicy wskazują wyświetlacz telefonu jako jedyne miejsce do ekspozycji zdjęć. Oczywiście ilu ludzi tyle zdań, a w przypadku polaków to jeszcze więcej. Ogólna ocena smartfonów Xiaomi jest pozytywna, dlatego jeśli ktoś poszukuje nowoczesnego telefonu w rozsądnej cenie to telefon od Xiaomi będzie najodpowiedniejszy.

smartfon, telefon, xiaomi

Telefony Acer

Acer to tajwańska firma, która została założona w 1976 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją sprzętu elektronicznego. Na początku zatrudniała tylko 11 osób, jednak obecnie jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów i dystrybutorów sprzętu elektronicznego, głównie do użytku w komputerach. Acer powszechnie znany jest z produkcji wielu różnych urządzeń, w tym tablety, monitory, desktopy czy smartfony

Pierwszy telefon Acer trafił na rynek w 2013 roku. Od tego czasu firma kilkukrotnie próbowała zaistnieć na rynku smartfonów, ale nie skutecznie. Teraz skupiają się głównie na produkcji laptopów i tabletów

Telefony Alcatel

Alcatel to jedna z najstarszych firm, która może pochwalić się produkcją smartfonów. Historia tego przedsiębiorstwa sięga aż końca XIX wieku, iedy w 1898 roku została założona spółka CGE. Przez lata zajmowała się ona transportem, elektryką, komunikacją oraz elektroniką. Znana m.in. dzięki produkcji superszybkich pociągów TGV.

Następnym etapem w rozwoju firmy był zakup akcji firmy ITT Corporation i zmiana nazwy na Alcatel Alsthom, a następnie w 1995 roku na Alcatel. Od tego momentu firma całkowicie poświęciła się telekomunikacji. Pod koniec lat 90 Alcatel konkurował z największymi producentami telefonów komórkowych tamtego okresu: Motorolą, Nokiią Ericssonem i Siemensem.

Jednak ostatecznie telefony Alcatel nie stały się tak popularne i po mimo regularnie wydawanych nowych modeli, firma ta nie jest już tak popularna jak kiedyś. Alcatel znalazł swoją niszę w smartfonach budżetowych, których ceny najczęsciej oscylują w ganicach 500 zł, są to urządzenia z serii Alcatel POP 4 oraz Alcatel Pixi.

Telefony Asus

Asus został założony w 1989 roku przez byłych pracowników Acera. Podobnie jak ta firma, Asus znany jest przede wszystkim ze sprzętu elektronicznego związanego z komputerami oraz routerami. Nazwa firmy pochodzi od skrzydlatego rumaka z mitologii greckiej – Pegaza (Pegasus), a pierwsze trzy litery miały zostać usunięte dla lepszego pozycjonowania firmy w Internecie.

Asus stosunkowo wcześnie wszedł na rynek telefonów komórkowych. Premiera pierwszego modelu telefonu komórkowego marki Asus – J100 – miała miejsce na przełomie września i października 2003 roku.

Firma słynie przede wszystkim ze smartfonów serii Asus ZenFone, które mieszczą się  przedziale telefonów budżetowych oraz tych ze średniej półki. Chociaż telefony Asus cieszą się dobrą opinią – podobnie jak inne urządzenia tego producenta – to nigdy nie zyskały wielkiej popularności w Polsce.

Telefony BlacBerry

Pierwysz telefon BlackBerry miał swoją premierę w 1999 roku. Kanadyjska firma od początku skupiała się na produktywności i bezpieczeństwie telefonów. Stąd też obecność analogowej klawiatury na niemal wszystkich modelach BlackBerry. Telefony te korzystały z własnego systemu operacyjnego do roku 2013. Urządzenia te uważane są za niezwykle istotne dla rozwoju telefonów komórkowych, jako pierwsze posiadały rozbudowane funkcje korzystania z telefonów (porównywalne do pierwszych smartfonów) i to telefony BlackBerry przez długi czas najlepiej spisywały się w przeglądaniu internetu przez telefon.

Przez pewien czas BlackBerry był jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów smartfonów, a z jego usług w szczytowym momencie, w 2013 roku, korzystało 85 milionów klientów. Jednak pozycja tej firmy zaczęła mocno spadać, na rzecz urządzeń z Androidem i iOS, w ciągu trzech kolejnych lat, liczba klientów BlackBerry skurczyła się do 23 milionów w 2016 roku.

Chociaż obecnie telefony BlackBerry są rzadkością, to ciągle są polecane jako świetne urządzenia dla każdego, kto przedkłada produktywność i bezpieczeństwo nad rozrywkę i gadżeciarstwo.

Telefony Honor

Honor to submarka Huawei, która została pierwszy raz zaprezentowana na arenie międzynarodowej w Berlinie 28 października 2014 roku, ale jej początki sięgają 2011. Honor to oprócz smartfonów także tablety oraz urządzenia wearable. Do połowy 2016 roku Honor sprzedał 60 milionów smartfonów i wygenerował 5 miliardów zysku.

Chociaż czasami telefony Honor są dostępne w sklepach stacjonarnych, to głównym sposobem sprzedaży tych urządzeń są sklepy online. Dzięki temu Honor oszczędza na kosztach operacyjnych i może sprzedawać telefony w niższych cenach.

Telefony Honor bardzo szybko zyskują na popularności wszędzie tam, gdzie się pojawią. Honor 6X przez wiele portali technologicznych był nazwyany najlepszym urządzeniem CES 2017. Honor 9 sprzedał się w milionie egzemplarzy już w pierwszym miesiącu od debiutu.

Obecnie popularne telefony tej marki to Honor 7, Honor 8 czy Honor 9.

Telefony Huawei

Chiński gigant miał bardzo skromne początki. Firma założona w 1987 roku w małej rybackie miejscowości była jednoosobową firmą zajmującą się sprzedażą przełączników sieciowych. W ciągu trzech dziesięcioleci stała się jedną z największych firm na świecie, dogoniła Samsunga i Apple’a i razem z nimi tworzy pierwszą trójkę globalnych telekomunikacyjnych gigantów.

Huawei produkuje telefony pod własną marką od niedawna, bo od 2012 roku. To tym bardziej pokazuje, jak wielkim wyczynem było w wykonaniu tej firmy doścignięcie innych wielkich firm tworzących smartfony. Również w Polsce po debiucie (i zaangażowaniu w reklamy Roberta Lewandowskiego) Huawei niemal momentalnie stał się jednym z najpopularniejszych producentów słuchawek.

Huawei dzięki wielkiemu zapleczu technologicznemu i finansowemu sam produkuje autorskie procesory Kirin do swoich urządzeń – które obecnie mogą pochwalić się nie tylko niemal niezrównaną wydajnością ale także wsparciem sztucznej inteligencji. Warto tez zaznaczyć, że Huawei mocno wspiera rozwój IoT i przede wszystkim jest czołowym innowatorem w rozwoju sieci 5G. to właśnie ta firma przewodzi rewolucji, jaką przyniesie technologia 5G.

Oprócz ciągle popularnych modemów bezprzewodowych w Polsce, Huawei ma wiele linii smartfonów, które bez przerwy zyskują na popularności. Są to flagowe serie Mate (np. Huawei Mate 10) oraz P (Huawei P20), czy budżetowe modele z serii Y. Huawei produkuje telefony praktycznie w każdym przedziale cenowym.

Telefony Lenovo

Początki firmy Lenovo, sięgające lat 80-tych, związane zbyły z komputerami osobistymi. Firma -pod nazwą Legend – zajmowała się redystrybucją komputerów IBM.  Potem firma zaczęła tworzyć własne urządzenia, operiając się o procesory Pentium. Firma zyskała bardzo dużo na wieloletniej współpracy z IBM. Obecnie oferta korporacji obejmuje komputery osobiste, stacje robocze, serwery, pamięć masową, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Motorola), tablety, aplikacje oraz rozwiązania z zakresu Smart Home.

Chociaż nie tak potężna jak Huawei, marka Lenovo również jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie rodem z Chin. W ostatnich latach najbardziej jednak Lenovo zyskało dzięki laptopom z serii Yoga, czyli tzw urządzeń 2-in-1, które spełniają rolę zarówno tableta, jak i laptopa.

Najpopularniejszymi telefonami Lenovo w Polsce są urządzenia z serii K, jak chociażby telefon Lenovo K5. Równie popularne są jednak telefony Motoroli, którą Lenovo odkupiło od Google w 2014 roku za niecałe 3 miliardy dolarów.

Telefon LG

LG jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych południowokoreańskich koncernów, tuż obok Samsunga, Hyundaia i grupy SK. LG to nie tylko elektronika i telekomunikacja, firma ta działa również w branży chemicznej. Została założona tuż po II Wojnie Światowej, w 1947 roku pod nazwą GoldStar. Zmiana nazwy na LG Electronics nastąpiła w połowie lat 90-tych. Razem z holenderskim Phillipsem (obecnie spółka LG Display) jest wiodącym na świecie producentem matryc instalowanych w monitorach komputerowych i telewizorach.

Początkowo LG nie odnosiło dużych sukcesów na polu telefonów komórkowych. Konkurencja w postaci takich gigantów jak Nokia, Siemens, Sony Ericsson i Motorola była zbyt silna, a marka LG zbyt egzotyczna dla europejczyków czy amerykanów.

Sukcesy zaczęły pojawiać się wraz z upadkiem działu mobilnego Siemensa i wprowadzenia innowacyjnych jak na tamte czasy telefonów komórkowych z sliderem. A wraz z nastaniem ery smartfonów, LG jako pierwszy zaprezentował budżetowy telefon z ekranem dotykowym – LG Cookie. Teraz jednak najpopularniejsze smartfonych tej firmy to mocne urządzenia z serii G oraz Q, jak telefon G7 Thinq, czy telefon LG V30.

Telefon Maxcom

Maxcom niemal od początku swojego istnienia – czyli od 2001 roku – nastawiał się na sprzedaż urządzeń dla osób starszych. Na początku oczywiście były to telefony stacjonarne dla seniorów. W 2010 roku Maxcom dodał do oferty pierwszy klasyczny telefon komórkowy (rozpoczęcie linii classic). W 2014 w sprzedaży pojawiły się pierwsze smartfony z linii strong.

Obecnie Maxcom kontynuuje strategię sprzedaży urządzeń dedykowanych dla seniorów, często współpracując z dyskontami oraz sieciami komórkowymi.

Telefony Motorola

Motorola została założona na przedmieściach Chicago jeszcze przed II Wojną Światową. To właśnie Motorola jako pierwsza rozpoczęła produkcję telefonów komórkowych na masową skalę, z modelem DynaTAC z 1983 roku. To Motorola zaczęła mobilną rewolucję.

Największe sukcesy Motoroli to lata 90-te, tuż przed rozpoczęciem dominacji Nokii. W 1996 na rynku pojawił się StarTAC, który sprzedał się w 60 milionach egzempalrzy. Jednak pod koniec lat 90-tych Nokia zaczęła swój marsz ku wieloletniej dominacji rynku telefonów komórkowych. Ale Motorola ciągle się liczyła. Kultowy RAZR C3 z 2004 roku sprzedał się w 130 milionach sztuk! Ale w końcu firma musiała uznać wyższość nie tylko Nokii, ale też Siemensa i Sony Ericssona.

W 2011 firmę kupił Google, a 3 lata później została odkupiona przez Lenovo. Obecnie Motorola to przede wszystkim dobre smartfony – jak telefon Moto 5Gs, czy telefon Moto Z- wyróżniające się możliwością podłączania modułów, co jest cechą unikalną w świecie telefonów komórkowych.

Telefon myPhone

Istniejące od 2008 przedsiębiorstwo myPhone zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów (pod nazwą myTab) na terenie Polski oraz takich państw jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Austria, Niemcy.

Urządzenia myPhone najczęściej określane są mianem telefonów dla seniora, jednak seria Hammer może zostać polecona każdemu, kto pracuje w trudnych warunkach i potrzebuje pancernego telefonu/smartfona, który przetrwa bardzo wiele.

Telefony Nokia

Firma rodem z Finlandii to prawdziwy senior wśród producentów telefonów komórkowych. Początki Nokii sięgają aż 1865 roku. Przedsiębiorstwo pierwotnie zajmowało się produkcją masy papierniczej, a następnie kabli i galanterii gumowej. Na przestrzeni lat Nokia kierowała się coraz mocniej ku rynkowi RTV. Potem stała się dostarczycielem podzespołów elektronicznych. Po uruchomieniu działu Nokia Mobile Phones, w roku 1981 Nokia rozpoczęła produkcję  pierwszych modeli telefonów samochodowych pracujących w pierwszej sieci komórkowej na świecie ­- NMT.

W drugiej połowie lat 90-tych Nokia stała się stała się światowym liderem w segmencie telefonów komórkowych. Ten stan trwał aż do roku 2009. Następne lata to zaskakujący obrót spraw. Nokia przespała smartfonową rewolucję, przez co szybko została zmarginalizowana. W 2014 roku dział mobilny został przejęty przez Microsoft (całkowicie nieudana przygoda z Windowsem na smartfonych) a po dwóch latach odsprzedany do Foxconna.

Jednak ostatnie kilkanaście miesięcy to powrót Nokii na salony – może nie w pełnej glorii i chwale, ale Nokia znowu robi telefony. Są to nowoczesne smartfony w różnych kategoriach cenowych, jak telefon Nokia 3, Nokia 5, czy mocna Nokia 8.

Telefony Sony Xperia

Sony jest jednym z największych globalnych producentów sprzętu elektronicznego, który potęgę zbudował w latach 70-tych i 80-tych. Wprowadził na rynek takie innowacyjne technologie i towary, jak płyta CD, Walkman czy Discman.

Na rynek telefonów Sony wkroczyło, łącząc się ze szwedzkim Ericssonem. Celem było złamanie dominacji Nokii. Chociaż nigdy się to nie udało, to przez kilka lat Sony Ericsson był liczącym się graczem na rynku, z modelami telefonów T610, K750 oraz linią W.

Po wejściu do gry smartfonów, dominację po Nokii przejęły Apple i Samsung, ale Sony ciągle tworzy świetne smartfony, które przede wszystkim wyróżniają się wyglądem od całej masy podobnie wyglądających „tabliczkowych” smartfonów, jednocześnie oferując topową konfigurację. Oczywiście dotyczy to linii Sony Xperia i flagowych reprezentantów – XZ1 oraz XZ2

Znajdź swój telefon!

Smartfon ALCATEL 3C Niebieski
Smartfon ALCATEL 3C Niebieski

Smartfon Alcatel 3C z przekątną ekranu 6 cali i proporcjami 18:9 posiada głowny aparat fotograficzny z matrycą 8 Mpix, aparat do selfie 5 Mpix, czytnik linii papilarnych oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Sercem urządzenia jest czterordzen [...]

Smartfon ALCATEL A3 Dual SIM Czarny
Smartfon ALCATEL A3 Dual SIM Czarny

Smartfon ALCATEL A3 Dual SIM Czarny...

Smartfon ALCATEL Idol 4 Szary
Smartfon ALCATEL Idol 4 Szary

Smartfon Alcatel Idol 4 z ekranem dotykowym o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 16 GB pamięci wewnętrznej, ośmiordzeniowy procesor oraz slot na karty pamięci microSD o pojemności do 512 GB. Posiada zainstalowany sy [...]

Smartfon ALCATEL Pixi 4 Plus Power Czarny
Smartfon ALCATEL Pixi 4 Plus Power Czarny

Alcatel Pixi 4 Plus Power to 5.5-calowy smartfon wyposażony w pojemną baterię i funkcję powerbanku.Korzyści: Czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 1.3 GHz zapewni stabilną pracę wszystkich funkcji i aplikacji Wyświetlacz IPS o przekątnej 5. [...]

Smartfon ALCATEL POP 4S Szary
Smartfon ALCATEL POP 4S Szary

ALCATEL POP 4S to smartfon zaprojektowany po to, aby dopasować się do Twojej osobowości. Od grania w gry, przez oglądanie filmów, po przeglądanie stron www - będziesz zachwycony tym niezwykle funkcjonalnym urządzeniem....

Smartfon ALCATEL POP 4S Złoty
Smartfon ALCATEL POP 4S Złoty

ALCATEL POP 4S to smartfon zaprojektowany po to, aby dopasować się do Twojej osobowości. Od grania w gry, przez oglądanie filmów, po przeglądanie stron www - będziesz zachwycony tym niezwykle funkcjonalnym urządzeniem....

Smartfon ALCATEL U5 Szary
Smartfon ALCATEL U5 Szary

U5 ma pięciocalowy wyświetlacz, łączy się z siecią 4G LTE i zadbano o to, żeby polubili go miłośnicy selfie. Wbudowane funkcje Face Mask i Face Show, zbliżone do tych znanych ze Snapchata, mają zapewnić sporo zabawy podczas pstrykania autoport [...]

Smartfon APPLE iPhone 6s 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 6s 128GB Złoty

Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Gwiezdna szarość
Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Gwiezdna szarość

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 6s 32GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 6s z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 6s Plus z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 9....

Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 6s Plus 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 6s Plus z ekranem dotykowym Retina HD o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 9....

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Czarny
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Onyks
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Onyks

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 7 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Onyks
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Onyks

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 7 256GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany system operac [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Czarny
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Onyx MQTX2PM/A
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Onyx MQTX2PM/A

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Różowe złoto
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Różowe złoto

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 32GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 z ekranem o przekątnej 4.7 cala i rozdzielczości 750 x 1334. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, aparat główny 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Czarny
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Czarny

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany sy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Srebrny
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Srebrny

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany sy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Złoty
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 128GB Złoty

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 128 GB. Zainstalowany sy [...]

Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 256GB Onyks
Smartfon APPLE iPhone 7 Plus 256GB Onyks

Smartfon Apple iPhone 7 Plus z ekranem o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w procesor Apple A10 Fusion z koprocesorem ruchu M10, dwa aparaty główne 12 Mpix oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB. Zainstalowany sy [...]

Smartfon APPLE iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość MQ7C2PM/A
Smartfon APPLE iPhone 8 256GB Gwiezdna szarość MQ7C2PM/A

iPhone 8 to już nowa generacja iPhone’a. W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie, a dookoła spina go wzmocniona obręcz z lotniczego aluminium. Ładuje się bezprzewodowo. Jest odporny na wod [...]

Smartfon APPLE iPhone 8 256GB Srebrny MQ7D2PM/A
Smartfon APPLE iPhone 8 256GB Srebrny MQ7D2PM/A

iPhone 8 to już nowa generacja iPhone’a. W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie, a dookoła spina go wzmocniona obręcz z lotniczego aluminium. Ładuje się bezprzewodowo. Jest odporny na wod [...]

Smartfon APPLE iPhone 8 256GB Złoty MQ7E2PM/A
Smartfon APPLE iPhone 8 256GB Złoty MQ7E2PM/A

iPhone 8 to już nowa generacja iPhone’a. W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie, a dookoła spina go wzmocniona obręcz z lotniczego aluminium. Ładuje się bezprzewodowo. Jest odporny na wod [...]

Smartfon APPLE iPhone 8 64GB Srebrny MQ6H2PM/A
Smartfon APPLE iPhone 8 64GB Srebrny MQ6H2PM/A

iPhone 8 to już nowa generacja iPhone’a. W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło, jakiego kiedykolwiek użyto w smartfonie, a dookoła spina go wzmocniona obręcz z lotniczego aluminium. Ładuje się bezprzewodowo. Jest odporny na wod [...]

Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Gwiezdna szarość MP862LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Gwiezdna szarość MP862LP/A

Przedstawiamy iPhone'a SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iP [...]

Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Różowe złoto MP892LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Różowe złoto MP892LP/A

Przedstawiamy iPhone'a SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iP [...]

Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Srebrny MP872LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Srebrny MP872LP/A

Przedstawiamy iPhone'a SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iP [...]

Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Złoty MP882LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 128GB Złoty MP882LP/A

Przedstawiamy iPhone'a SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iP [...]

Smartfon APPLE iPhone SE 16GB Srebrny MLLP2LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 16GB Srebrny MLLP2LP/A

Smartfon Apple iPhone SE z ekranem dotykowym Retina o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 640 x 1136. Wyposażony w 16 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 9....

Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Gwiezdna szarość MP822LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Gwiezdna szarość MP822LP/A

Przedstawiamy iPhone'a SE, najpotężniejszy 4-calowy telefon świata. Wykorzystano w nim uwielbianą przez użytkowników poręczną konstrukcję, jednocześnie całkowicie ją przeprojektowując. A9 to ten sam zaawansowany procesor, w który wyposażono iP [...]

Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Rose Gold MP852LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Rose Gold MP852LP/A

Smartfon Apple iPhone SE z ekranem dotykowym Retina o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 640 x 1136. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Srebrny MP832LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Srebrny MP832LP/A

Smartfon Apple iPhone SE z ekranem dotykowym Retina o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 640 x 1136. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Złoty MP842LP/A
Smartfon APPLE iPhone SE 32GB Złoty MP842LP/A

Smartfon Apple iPhone SE z ekranem dotykowym Retina o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 640 x 1136. Wyposażony w 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 Mpix, łączność 4G LTE i system iOS 10....

Smartfon APPLE iPhone X 256GB Gwiezdna szarość MQAF2PM/A
Smartfon APPLE iPhone X 256GB Gwiezdna szarość MQAF2PM/A

Powitaj przyszłość. iPhone X ma na całej przedniej powierzchni wyświetlacz Super Retina HD o przekątnej 5,8 cala z technologiami HDR i True Tone.1 W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło ze wszystkich smartfonów, a dookoła spina [...]

Smartfon APPLE iPhone X 64GB Gwiezdna szarość MQAC2PM/A
Smartfon APPLE iPhone X 64GB Gwiezdna szarość MQAC2PM/A

Powitaj przyszłość. iPhone X ma na całej przedniej powierzchni wyświetlacz Super Retina HD o przekątnej 5,8 cala z technologiami HDR i True Tone.1 W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło ze wszystkich smartfonów, a dookoła spina [...]

Smartfon APPLE iPhone X 64GB Srebrny MQAD2PM/A
Smartfon APPLE iPhone X 64GB Srebrny MQAD2PM/A

Powitaj przyszłość. iPhone X ma na całej przedniej powierzchni wyświetlacz Super Retina HD o przekątnej 5,8 cala z technologiami HDR i True Tone.1 W swojej konstrukcji wykorzystuje najmocniejsze szkło ze wszystkich smartfonów, a dookoła spina [...]

Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Glacier SIlver ZC520TL-4J092WW
Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Glacier SIlver ZC520TL-4J092WW

Pracujesz całe dnie, a nocami oddajesz się zabawie – ale czy Twój smartfon potrafi dotrzymać Ci kroku? Dzięki potężnej baterii 4100 mAh Asus ZenFone 3 Max (ZC520TL) przetrwa cały dzień pracy, a także pozostanie z Tobą wtedy, gdy przyjdzie czas [...]

Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Gold ZC553KL-4G019WW
Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Gold ZC553KL-4G019WW

Smartfon z wyświetlaczem HD o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 taktowany zegarem 1,4 GHz, 32 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB pamięci RAM i slot kart pamięci Mic [...]

Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Gray ZC553KL-4H020WW
Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Gray ZC553KL-4H020WW

Smartfon z wyświetlaczem HD o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 taktowany zegarem 1,4 GHz, 32 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB pamięci RAM i slot kart pamięci Mic [...]

Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Silver ZC553KL-4J022WW
Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Silver ZC553KL-4J022WW

Smartfon z wyświetlaczem HD o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 taktowany zegarem 1,4 GHz, 32 GB pamięci wewnętrznej, 3 GB pamięci RAM i slot kart pamięci Mic [...]

Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Titanium Gray ZC520TL-4H104WW
Smartfon ASUS ZenFone 3 Max Titanium Gray ZC520TL-4H104WW

Pracujesz całe dnie, a nocami oddajesz się zabawie – ale czy Twój smartfon potrafi dotrzymać Ci kroku? Dzięki potężnej baterii 4100 mAh Asus ZenFone 3 Max (ZC520TL) przetrwa cały dzień pracy, a także pozostanie z Tobą wtedy, gdy przyjdzie czas [...]

Smartfon ASUS ZenFone Go Charcoal Black ZB500KG-1A001WW
Smartfon ASUS ZenFone Go Charcoal Black ZB500KG-1A001WW

Smartfon Asus ZenFone Go posiada niezwykle intuicyjne rozmieszczenie przycisków, w tym przycisk fizyczny z tyłu obudowy, stanowiący element nowego ergonomicznego wzornictwa. Robienie selfie, regulacja głośności i odtwarzanie kroków jest teraz [...]

Smartfon BLACKBERRY KEYone Srebrny
Smartfon BLACKBERRY KEYone Srebrny

BlackBerry KEYone to niezwykły smartfon wyposażony w aluminiową ramkę, wyświetlacz odporny na upadki oraz teksturowaną tylną obudowę.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor zapewnia jeszcze szybsze działanie i większą energooszczędność Świetne odwzo [...]

Smartfon HAMMER Blade Czarny
Smartfon HAMMER Blade Czarny

HAMMER Blade z 5.2 calowym ekranem FULL HD zaprojektowany został dla wymagających użytkowników. To pierwszy pancerny smartfon z czytnikiem linii papilarnych. Szybkość działania zapewnia ośmiordzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM.Korzyści: Cert [...]

Smartfon HONOR 7 Szary
Smartfon HONOR 7 Szary

Huawei Honor 7 w wyjątkowy sposób łączy czyste, ascetyczne wzornictwo z szybkością działania nowoczesnych telefonów. Wysoka rozdzielczość ekranu pozwala cieszyć się czystym i wyraźnym obrazem. Dzięki technologi LTE możemy cieszyć się szybkim i [...]

Smartfon HONOR 8 Biały
Smartfon HONOR 8 Biały

Smartfon Honor 8 z ekranem o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 950, 4 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacyjny: Android 6.0.1 [...]

Smartfon Honor 8 Czarny
Smartfon Honor 8 Czarny

Smartfon Honor 8 z ekranem o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 950, 4 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacyjny: Android 6.0.1 [...]

Smartfon HONOR 8 Niebieski
Smartfon HONOR 8 Niebieski

Smartfon Honor 8 z ekranem o przekątnej 5.2 cala i rozdzielczości 1080 x 1920. Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 950, 4 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB. Zainstalowany system operacyjny: Android 6.0.1 [...]

Smartfon HONOR 9 Dual SIM Czarny
Smartfon HONOR 9 Dual SIM Czarny

Honor 9 to flagowy smartfon cechujący się przyciągającą wzrok, szklaną obudową. Zastosowany został tutaj wydajny, ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, który we współpracy z 4 GB pamięci RAM zapewnia doskonałe działanie systemu Android 7.0 Nougat [...]

Smartfon HONOR 9 Dual SIM Niebieski
Smartfon HONOR 9 Dual SIM Niebieski

Honor 9 to flagowy smartfon cechujący się przyciągającą wzrok, szklaną obudową. Zastosowany został tutaj wydajny, ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, który we współpracy z 4 GB pamięci RAM zapewnia doskonałe działanie systemu Android 7.0 Nougat [...]